Wielka feta na 45-te urodziny

0

LUBIN. Będą oficjalne uroczystości, ale też spotkania przy kawie, a na koniec wielki bal – tak w skrócie przebiegną 45. urodziny Zespołu Szkół nr 2. Uroczystości zaplanowano na przyszły weekend, 21 i 22 października. – Zapraszamy na nie wszystkich naszych absolwentów oraz byłych pedagogów – zachęca Renata Zujewicz, koordynatorka akcji.

 

Przygotowania do jubileuszu prowadzone były już od wielu miesięcy. Gromadzono środki na specjalny sztandar szkoły, który zostanie zaprezentowany właśnie podczas uroczystości, zbierano też zdjęcia i wspomnienia absolwentów, by wydać specjalną monografię szkoły. Dziś wszystko jest dopinane na ostatni guzik.

– Sztandar jest już gotowy, a monografia wydana. Teraz dopinamy organizację i przebieg uroczystości – zdradza Renata Zujewicz.

Pierwszego dnia – 21 października – odbędzie się część oficjalna uroczystości. Spotkanie zaplanowano na godzinę 10.00 w CK Muza. Następnego dnia, także od godziny 10.00, już w budynku szkoły rozpoczną się spotkania absolwentów i byłych nauczycieli. – To będzie idealna okazja, by powspominać swoją naukę, spotkac starych znajomych, dlatego zachęcamy do odwiedzenia murów szkoły – zaprasza koordynatorka akcji.

Na sobotę 22 października zaplanowano też wielki bal absolwentów. Szczegóły na temat zapisów i jego przebiegu można uzyskać w sekretariacie szkoły przy ulicy Szpakowej lub znaleźć na stronie: http://zs2.lubin.prv.pl/

Jubileuszowa impreza połączona będzie z nadaniem szkole imienia Jana Wyżykowskiego i odsłonięciem pamiątkowej tablicy.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość