Kulinarne zmagania i koncert Cleo na błoniach

Finał programu „Kulinarni Wymiatacze II”, który spółka Lubinpex organizowała wraz z TV Regionalna.pl był głównym punktem dzisiejszego pikniku na błoniach. Gwiazdą wieczoru była znana artystka Cleo.

Na Lubinpex Grill Party pojawiło się sporo lubinian. Smakosze ścigali się w jedzeniu burgerów, inni rywalizowali w grilowaniu, a śmiałkowie stanęli w szranki w amatorskich zawodach strongman. Konkurs dla siłaczy poprowadził Tyberiusz Kowalczyk. Przewidziano różne konkurencje, w tym ciągnięcie samochodu.

Dla najmłodszych rozstawiono wesołe miasteczko i dmuchany plac zabaw, utrzymany w tematyce rycerskiej. Miłośnicy historii mogli przyglądać się grupie rekonstrukcyjnej, która upamiętniała setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Ostrowska grupa, która odwiedziła Lubin, w swoim wyposażeniu miała m.in. ciężki karabin maszynowy Maxim, czy 100-letni niemiecki motocykl DKW, który do niedawna jeszcze był sprawny.

Najważniejszym punktem pikniku był finał konkursu kulinarnego „Kuchenni Wymiatacze II”. Zmagania kucharzy amatorów na żywo relacjonowała TV Regionalna.pl. Zadaniem finałowym dla uczestników było w ciągu godziny przygotować burgera oraz przepiórkę. Główną nagrodę, czek na 5 tys. zł zagarnęła Irena Dworak.

– Przepiórkę przygotowywałam pierwszy raz w życiu. Zamarynowałam ją w musztardzie, keczupie i majonezie. Przy burgerze też miałam niespodziankę – zapomniałam dać do niego ser – opowiadała zestresowana pani Irena po konkursie. Na co dzień pracuje jako opiekunka, a krzątaninę po kuchni traktuje jako odstresowanie. Po cichu planuje zająć się pieczeniem ciast. – Jestem bardzo zaskoczona, że jury tak wysoko oceniło moje dania. Ale jeszcze bardziej zaskoczony będzie mój mąż, gdy wrócę do domu i pomacham mu przed twarzą wygraną. On nic nie wie, że tu byłam – śmieje się zwyciężczyni.

Na błoniach cały dzień przygrywała muzyka. Wystąpili raper Żebro oraz Tadek „Patriotyczny Raper”. Gwiazdą wieczoru była Cleo, która wystąpiła wraz zespołem – szerszej publiczności znana dzięki utworowi „My Słowianie”.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
MałoMi
MałoMi
7 miesięcy 27 dni temu

Można? Można! Przyczepy, teksański ogródek, te stanowiska z piwkiem, crashery dla dzieci! Niebo a ziemia w stosunku do kat ubiegłych, niebo a ziemia w stosunku do innych imprez!

cleofan
cleofan
7 miesięcy 27 dni temu

Ale ona niziuuuuuuutka ;p ;p ;p ;p ale ładna 😉 no i wokal 😉 dla mnie czad ;]

Jupp
Jupp
7 miesięcy 27 dni temu

Ładna impreza. Wszystko na placu jakieś inne – ładne, nowe.

Basia
Basia
7 miesięcy 27 dni temu

Gratulacje Irenko! Całe OSP Ci kibicowało 🙂 jesteś naszą dumą 😉

Up2U
Up2U
7 miesięcy 28 dni temu

Pewnie jest jakieś prawo które to reguluje ja tam mam w nosie zdjęcia w necie mam selfie z Cleo!!!!!!!!!!!

cichy
cichy
7 miesięcy 28 dni temu

Fajnie że są takie imprezy, nie fajnie że trzaskają te zdjęcia i w internet, a jak ktoś nie chce? to co mam nie przyjść? Co do Cleo zero dykcji ciężko zrozumieć co śpiewa

A może by tak burgera?
A może by tak burgera?
7 miesięcy 28 dni temu

haaaaaaaa drogie kolegi….czyli Lubinpex to nie tylko kiełbasa z profilaktyki, ale również grube plenery zaj***** biba! Żebro! Czekamy na kolejne kroki!!! Kupuje Polskie Rap Płyty!

phantom
phantom
7 miesięcy 28 dni temu

Gratuluję Organizatorom! Reszta niech się uczy…można zrobić imprezę z darmowym wejściem a mimo to pewnie zarobić swoje na piwq i żarełq

Kacha
Kacha
7 miesięcy 28 dni temu

Brawo dla DJ’a!!!

Europe
Europe
7 miesięcy 28 dni temu

Był ogień!!!!

Heniek
Heniek
7 miesięcy 28 dni temu

Nie ma imprez, nic się nie dzieje – niedobrze. Jest impreza – też niedobrze.Ludzie czy wy naprawdę wiecie czego chcecie?

good night left side
good night left side
7 miesięcy 28 dni temu

Peperoni na grubym z sosem czosnkowym

Gość
Gość
7 miesięcy 28 dni temu

Dokładnie . Jak komuś nie pasuje może podrzucić sam jakieś pomysły albo nie chodzić na imprezy , ewentualnie przeprowadzić się tam gdzie będzie wszystko odpowiadało .

Myszki Kiszki
Myszki Kiszki
7 miesięcy 28 dni temu

„Jak się komuś nie podoba, to niech się przeprowadzi”, na przykład do Małomic. W 2000 roku Lubin liczył 82 tysięcy mieszkańców, obecnie 72 tysiące. Jeszcze jedna kadencja Brygady RR, a w mieście zostaną tylko emeryci i urzędnicy magistratu.
Nie podoba mi się, ale to nie ja się przeprowadzę, tylko Robert.

wpDiscuz