Tenisistka Alicja Skrzypicka ponownie najlepsza

176

Za nami 9 Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym w Krakowie. Przez dwa dni w rywalizacji udział brały także reprezentantki Dolnego Śląska, a w tym zawodniczka Zagłębia Lubin – Alicja Skrzypicka.

Była tenisistka „Miedziowego” klubu, w którym między innymi zdobyła złoty medal drużynowo ze Zdzisławą Rucińską w 1973 roku, podczas rywalizacji w Krakowie zajęła I miejsce w kategorii 65-74, natomiast zawodnik zza między z Polkowic – Jerzy Osicki zajął IX miejsce w kategorii 70-74. Na tej samej pozycji rywalizację zakończył z Leszek Goliński z Lubina (M50).

Z reprezentacji Dolnego Śląska, najwyższe miejsca uzyskały panie. Zwycięstwo w kategorii K65 odnotowała wspomniana Alicja Skrzypicka, drugie miejsce w kategorii K50 zajęła Elżbieta Kazberuk, natomiast na najniższym stopniu podium stanęły Barbara Bromboszcz (K65) i Regina Kasprzak (K50).