Pewna wygrana rezerw Zagłębia

156

W niedzielę odbyło się kolejne spotkanie II ligi kobiet. Piłkarki ręczne MKS Zagłębie Lubin II wygrały u siebie z Olimpijczykiem Budzyń 41:19 (22:11).

Od początku lubinianki były bardzo skoncentrowane, wyprowadziły wiele kontr i dzięki temu w 15 minucie na tablicy wyników było 11:5. Miedziowe systematycznie powiększały przewagę i bez problemu zdołały utrzymać przeciwniczki na bezpiecznym dystansie. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 22:11.

W drugiej połowie MKS grał jeszcze rozważniej, a przede wszystkim poprawił swoją grę w defensywie. Budzyń swoją pierwszą bramkę zdobył dopiero w 10 minucie drugiej odsłony. Podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi nie dały przyjezdnym uwierzyć w zwycięstwo, od początku narzuciły swoje tempo gry i doskonale sprawdziły się w roli faworyta wygrywając 41:19.

MKS Zagłębie II Lubin – Olimpijczyk Budzyń 41:19 (22:11)

MKS Zagłębie II Lubin: Karolina Czyż, Adriana Kurdzielewicz, Adrianna Pacyna, Aleksandra Mosica, Patrycja Bogusz, Katarzyna Skupień, Kornelia Ściernicka, Anna Rzeczycka, Agata Tracz, Daria Miłek, Karolina Milczarczyk, Natalia Najdek, Wiktoria Kocińska, Julia Bilik.