Nieoficjalnie: Polska organizatorem Mundialu!

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, oferta Polski okazała się lepsza od tej z Indii i to właśnie nasz kraj gościć będzie w 2019 roku uczestników mistrzostw świata do lat 20. To oznacza, że wielka piłkarska impreza zagości także w Lubinie! 

Wczoraj informowaliśmy o tym, że w piątkowy wieczór poznamy oficjalnie organizatora mistrzostw świata w piłce nożnej do lat 20 w 2019 roku. Jeszcze wczoraj wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podkreślał, że szansę na otrzymanie możliwości organizacji imprezy są spore. 

– Myślę, że mamy więcej argumentów niż Indie i jutro wieczorem będzie wszystko jasne. Trzymamy kciuki i chcielibyśmy, by duża impreza znów gościła na Dolnym Śląsku – mówił Andrzej Padewski.

Choć wciąż nie mamy oficjalnego komunikatu, to pewne już jest, że Polska otrzymała ten zaszczyt, a część meczów rozegranych zostanie w Lubinie. 

W MŚ U-20 wezmą udział 24 drużyny podzielone na sześć grup. Awans wywalczą dwie najlepsze reprezentacje z każdej grupy oraz cztery zespoły z trzecich miejsc z najlepszym bilansem.

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Dżordż
Dżordż
10 miesięcy 19 godzin temu
Chuligan, ultras, szalikowiec, piknik, fanatyk, kibol a może po prostu kibic? Sposobów na określenie ludzi, którzy zasiadają na trybunach obiektów sportowych jest wiele. I choć sprawa wydaje się prosta, to nie istnieje jedna wspólna klasyfikacja widzów widowisk sportowych. Kibic prawdziwie niejedno ma imię i wiele jest jego typologii. Nie jest łatwo powiedzieć, kiedy pierwszy kibic zasiadł na trybunach, by obserwować zmagania sportowców. Pewne jest, że już w starożytne igrzyska olimpijskie przyciągały na ówczesne stadiony tłumy gapiów. Ci byli tylko płci męskiej, bo ze względu na nagość atletów, kobiet na trybuny nie wpuszczano. Od czasów starożytnych kibiców zmieniło się tak wiele,… Czytaj więcej »
Gienek
Gienek
10 miesięcy 1 dzień temu

Mecze w tej pod Wrocławskiej wiosce !!! Ale jaja ktoś w tym PZPN na łeb upadł !!!

FRED
FRED
10 miesięcy 1 dzień temu

Chyba mistrzostwa w bierkach pod wodą !!! Jeba..ć piłkarzyków snobów i nierobów !!!

Piti
Piti
10 miesięcy 1 dzień temu

Kibole zrobia swoje na pewno.

rrrrrrrrrrrrrrrrr
rrrrrrrrrrrrrrrrr
10 miesięcy 1 dzień temu

bedzie wstyd na cały swiat zobacza ,,miasto” lubin czyli tzw hotel dla gornikow zdjecia patologi pojda na caly swiat ale wstyd bedzie ahahhahahahaha

Detractor
Detractor
10 miesięcy 1 dzień temu

rrrrrrrrrrrrrr – syn kleszcza i nornicy

Luzak
Luzak
10 miesięcy 1 dzień temu

Nikt ci tu nie każe mieszkać. Nie podoba się to won!

rrrrrrrrrrrrrrrrr
rrrrrrrrrrrrrrrrr
10 miesięcy 1 dzień temu

na szczescie juz w tym roku sie wyprowadzam dom prawie wykonczony jeszcze do lipca sie przemecze w tym syfie uciekam z tej patologi i hotelu dla kopidolow pozdrawiam cie luzak ty kiepie mam nadzieje ze dedziesz tu mieszkal do konca swojego zycia i twoja dzieci tez tego ci zycze

wpDiscuz