Juniorzy Zagłębia zagrali w kadrze

15

oleksy.jpg16 września w Wieluniu piłkarska reprezentacja Polski U-18 pokonała w towarzyskim meczu swoich rówieśników z Rosji 1:0. W kadrze zagrali dwaj piłkarze Zagłębia Lubin – Mateusz Bartków oraz Paweł Oleksy.

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 20. minucie Michał Fidziukiewicz. Co ciekawe po koniec spotkania Rosjanie mogli doprowadzić do wyrównania, jednak zawodnik gości nie wykorzystał rzutu karnego.

Lubinianie pojawili się na placu gry w drugiej połowie, najpierw wszedł Oleksy (69. minuta), na minutę przed regulaminowym końcem gry, swoją obecność zaznaczył Bartków.

Polska: Piotr Wołczyński – Mateusz Podstolak, Mariusz Gogol, Bartosz Tyktor, Wojciech Sterczewski – Adam Lysak (46 Bartłomiej Dołubizna, 87 Piotr Gilar), Tomasz Hołota, Bartosz Salamon, Damian Łazicki (68 Paweł Oleksy) – Damian Tofil (46 Patryk Zajkowski, 89 Mateusz Bartków), Michał Fidziukiewicz (62 Michał Kucharczyk).