Górnik Złotoryja zdobył Ścinawę (FOTO)

124

Odra Ścinawa w meczu drugiej kolejki Sport Track IV ligi poniosła pierwszą porażkę. Dość niespodziewanie podopiecznych Tomasza Wołocha pokonał Górnik Złotoryja. Goście w niedzielnym spotkaniu przegrywali już 2:0, jednak ostatecznie odwrócili losy meczu i po trzech bramkach Bartosza Hanieckiego zdobyli trzy punkty.

Przed rozpoczęciem meczu mało kto spodziewał się porażki Odry, tym bardziej, że złotoryjanie w ostatnich tygodniach wpadli w głęboki dołek formy. Nie było jednak tego widać na boisku, bo od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Przed przerwą gospodarzom udało się zdobyć bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatki wpakował Grzegorz Lichwa.

Drugą połowę idealnie rozpoczęli ścinawianie, bo szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. To uśpiło poczynania podopiecznych Tomasza Wołocha, a bezwzględnie wykorzystali goście. Dwa zasłużone rzuty karne podyktowane przez sędziego wykorzystał Bartosz Haniecki i na boisku w Ścinawie mieliśmy remis. Również ostatnie słowo należało do tego zawodnika, który po jednym z kontrataków zdobył trzecią bramkę i zapewnił zwycięstwo podopiecznym Mirosława Zielenia.

Odra-Total Ścinawa – Górnik Złotoryja 2:3 (1:0)
Bramki: Lichwa, Smolny – Haniecki (trzy)