Filmy na wakacje, czyli tydzień w kinie Muza

Animowaną opowieść „Rock Dog” oraz francuską komedię „Czym chata bogata!” – te dwa filmy będzie można obejrzeć od najbliższego piątku, 14 lipca, w lubińskim kinie Muza.

Obie produkcje wyświetlane będą do 27 lipca. „Rock Dog” pokazywany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D. Natomiast jeszcze przez tydzień, do 20 lipca, można obejrzeć najnowszą komedię Juliusza Machulskiego „Volta”.

Szczegółowy repertuar kina Muza oraz cennik biletów można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

O filmach:

„Volta”

Przekręt w rozmiarze KINGSAJZ prosto od mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VABANK! „Volta” to nowa komedia Juliusza Machulskiego – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”.

Na ekranie gwiazdorska obsada, jakiej jeszcze u niego nie było: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe – czyli Machulski w najlepszej formie.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

„Rock Dog”

Pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Bodzio należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bodzia trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

„Czym chata bogata!”

Najnowsza komedia twórców „Za jakie grzechy dobry Boże?” Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz i celebryta podczas telewizyjnego programu promując swoją nową książkę „Czym chata bogata!”, nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje. Czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do… wielkiego cygańskiego wesela?

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz