Zdrowie i relaks w Unikatonii dla babci i dziadka

216

Dzień Babci i Dziadka zbliża się milowymi krokami, w związku z czym wnuki zapewne znowu zastanawiają się się czym obdarować z tej okazji swoich ukochanych seniorów. Istnieje rozwiązanie, które babciom i dziadkom może sprawić wiele przyjemności. Przygotowała je Unikatonia Concept Spa & Wellness w Lubinie.

Data 21 i 22 stycznia to dni, gdy swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie. Wnuki dwoją się i troją, by uczcić to święto i sprawić ukochanym bliskim przyjemność. Laurki i drobne podarunki bywają zbyt małym wyróżnieniem dla seniorów, którzy poświęcają swoim wnukom całe serca i wolny czas. Podpowiadamy, co można podarować babciom i dziadkom, by zadbać o ich zdrowie i relaks. – Cały miesiąc styczeń upłynie nam pod hasłem „ Dla seniora”, w związku z czym zarówno nasza Strefa Spa, Kosmetyczna jak i Strefa Fitness przygotowała na tę okoliczność coś wyjątkowego. Poza możliwością skorzystania z usług naszej Restauracji, posiadamy w ofercie Bony Podarunkowe, które można podarować ukochanym babciom i dziadkom. Dedykujemy na tę okoliczność pakiet. „Dziękuję, że jesteś” obejmujący pobyt w strefie basenowo-saunowej, masaż leczniczy, zabieg pielęgnacyjno-regenerujący z masażem twarzy oraz rozgrzewający napój i odpoczynek w pokoju solankowym. Taki pakiet można nabyć już od 190 zł zł/ jedna osoba. Dodatkowo każda osoba, która wykupi w miesiącu styczniu karnet Poranki dla swojej babci lub dziadka na naszą Strefę Fitness o wartości 79 zł/ miesięcznie otrzyma Voucher na pyszny zestaw obiadowy do naszej Restauracji. – mówi Maja Adamańczyk-Zych, specjalista ds. marketingu i sprzedaży w Unikatonia Concept Spa & Wellness w Lubinie.

Poza tym w każdy wtorek stycznia w Unikatonia SPA obowiązuje 15% zniżki na cała ofertę dla osób powyżej 60 roku życia. Wszystko to z myślą o seniorach, których Unikatonia chce wyróżnić. – W ten sposób cały styczeń świętujemy z babciami i dziadkami. Chcemy podkreślić, jak bardzo są dla nas wszystkich ważni. Pakiety i bony można zakupić w Recepcji naszego Spa lub zamówić poprzez stronę internetową w zakładce sklep. Istnieje możliwość odebrania go osobiście, zamówienia kuriera czy też wysyłki pocztą – dodaje Maja Adamańczyk-Zych.