Uwaga anomalie! Prognostycy zapowiadają najgorętszą noc tej zimy

1109

W ostatnią sobotę stycznia temperatura w Lubinie sięgnie zenitu i będzie to najgorętsza noc tegorocznej zimy. Skąd ta pewność? Już 25 stycznia na lubińskiej Hali wystąpią najbardziej popularne zespoły disco: nie tylko klasyki muzyki disco, ale także powiewy nowości. Szósta edycja Gali Disco to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy kochają dobrą zabawę.

W Hali RCS usłyszymy największe hity tego roku. Wschodzące gwiazdy, które swoimi pierwszymi hitami podbiły całą Polskę. I niech nie zmyli was krótki staż na scenie! Dziesiątki miliony wyświetleń na Youtubie w kilka miesięcy mówi samo za siebie. Kogo na pewno zobaczymy? Mowa między innymi o zespole Daj To Głośniej. Ich debiutancki utwór Mama ostrzegała nucił już chyba każdy. Ronnie Ferrari króluje na wszystkich klubowych parkietach i jego także nie zabraknie. Największy warszawski dżentelmen, który kradnie serca kobiet, czyli Miły Pan i jego „Królowa” i „Małolatki”.

Powiew świeżości jest bardzo ważny, ale musi zostać zachowana równowaga. Pamiętamy także o klasykach gatunku disco. Na scenie zobaczymy także Camasutrę, Czadomena, Łobuzów, Braci Figo Fagot, Long& Junior. Jako ciekawostka, dla części z artystów będzie to pierwszy występ w tym regionie.

Gala Disco vol. 6 to szansa na naładowanie akumulatorów na 2020 rok w doborowym towarzystwie. Więcej informacji na www.galadisco.pl.