Unikalne jedzenie w unikalnym miejscu

307

Unikalna sala bankietowa w Restauracji Unikatonia Smaki Natury w Lubinie to miejsce, w którym uroczystość rodzinna nabierze zupełnie innego wymiaru. Nie tylko chrzciny, wesela i inne imprezy mogą odbyć się w cudownej scenerii. Sala Bankietowa służy też różnym przedsiębiorcom jako miejsce szkoleń i spotkań. Jeśli to wszystko okrasić wyjątkowym jedzeniem z unikalnej karty, to sukces murowany, mówią ci, którzy świętowali lub szkolili się w sali bankietowej Unikatonii.

Piękna sala restauracyjna Unikatonii połączona z unikalnymi daniami spod ręki szefa kuchni to nie wszystko czym dysponuje to miejsce. Sala bankietowa zasługuje na szczególną uwagę, bo może w niej świętować nawet 120 osób. – Realizujemy takie imprezy rodzinne, jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze czy stypy. Dbamy również o klientów, którzy potrzebują przygotować bankiet, spotkanie plenerowe czy przyjęcie firmowe, a także wszelkiego rodzaju szkolenia i mitingi służbowe. Każdy, kto nie ma pomysłu na dekorację czy też potrzebuje obsługi gastronomicznej lub oprawy muzycznej może na nas liczyć. Jeśli natomiast, klient o takie elementy chce zadbać sam, to ma od nas zielone światło. Dostosowujemy się do jego potrzeb – wyjaśnia Kamila Mazurek prezes zarządu Unikatonia Sp. z o.o.

Sala bankietowa Restauracji Unikatonia Smaki Natury jest przestronna, ma bufet, lustra, ciekawe oświetlenie i wiele okien, które pozwalają podziwiać piękną leśną naturę. Trzeba bowiem zaznaczyć, że lokalizacja budynku to sąsiedztwo cudownego o każdej porze roku lasu. Goście mają do dyspozycji zaplecze sanitarne z odrębną szatnią i duży, monitorowany parking. To doskonałe miejsce zatem zarówno na rodzinną imprezę, jak i służbową konferencję czy szkolenie. – W ramach usługi zapewniamy także obsługę cateringową na miarę potrzeb i życzeń naszych kontrahentów. Do dyspozycji klientów oddajemy multimedialny rzutnik, ekran, tablicę flipchart, dostęp do sieci Wi-fi – podkreśla manager Restauracji Krzysztof Kostrzewski.

Unikalną scenerię sali bankietowej uzupełnia doskonała kuchnia i niepowtarzalne menu Restauracji Unikatonia Smaki Natury. – Wyborne pod względem smakowym dania skomponowane przez Szefa Kuchni są serwowane w taki sposób, aby dostarczyć naszym Gościom odpowiednio zbilansowaną ilość witamin i niezbędnych wartości odżywczych. Do ich przygotowania używane są nieprzetworzone produkty – bez chemii i konserwantów, w które regularnie zaopatrują nas lokalni producenci. Obok potraw na stałe goszczących w naszej karcie, codziennie dostępny jest zestaw lunchowy, którego cena jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności w przypadku zakupu 5- dniowego abonamentu obiadowego oraz catering dietetyczny w formie pudełkowej – dodaje manager Krzysztof Kostrzewski

O doznania smakowe w wyjątkowy sposób dba szef kuchni, Krzysztof Kuśmierek. – Już od grudnia w naszym menu będą langustynki, których w Lubinie nie spotkamy. Poza tym będziemy serwowali makarony własnej roboty. Z ciekawych posiłków mogę polecić przystawkę – śledź holenderski na sałatce ziemniaczanej z oliwą szczypiorkową. W nowym menu zostaną nasze dania pokazowe typu żeberka barbeque, które mają wielu fanów. Zapraszam serdecznie na steka t-bone. To solidny kawałek mięsa, bo aż 0,5 kg, co ucieszy głównie mężczyzn. Do tego będzie sałatka Cezar. To świetne połączenia smakowe. Będziemy mieli szeroką gamę dań typu vege, w tym risotto z borowikami czy salsa z fasoli i porów zapiekana w cieście francuskim. Dania serwujemy zarówno na miejscu, jak i na wynos. Można je odebrać samodzielnie lub skorzystać z naszej dostawy. Można też u nas zamówić catering. Dbamy również o posiłki na okolicznościowych imprezach organizowanych w naszej sali bankietowej. Każde takie menu jest dobierane w zależności od życzenia klientów. Posiadamy specjalne menu weselne i okolicznościowe. Można korzystać z karty, ale można wybrać sobie dodatkowo to, na co ma się ochotę – wyjaśnia Krzysztof Kuśmierek.

Do Restauracji Unikatonia przy Zielonogórskiej 1 w Lubinie można dojechać od strony ul. Krzemienieckiej lub drogą krajową nr 36. Więcej informacji na temat zarówno sali bankietowej, jak i usług gastronomicznych można uzyskać pod numerem 722 293 042.