Observ 520x cyfrowa analiza skóry

72

Pani Kosmetyk Gabinet Kosmetologii to miejsce gdzie holistycznie podchodzi się do skóry. Dzięki temu zyskuje najlepsze i długotrwałe efekty. Nasza droga do zdrowej skóry zaczyna się od konsultacji i diagnostyki skóry, stworzeniu planu pielęgnacyjnego oraz planu terapii gabinetowej.

W ofercie Gabinetu znajdziesz przede wszystkim profesjonalną diagnostykę skóry Observ 520x. Jestem jedynym Gabinetem w Lubinie osiadającym urządzenie do komputerowej diagnostyki skóry. Dzięki Observ 520 x możemy zobaczyć to co nie jest widoczne gołym okiem. Oceniam strukturę Twojej skóry, nawilżenie, unaczynienie, rodzaj i głębokość przebarwień, miejsca nadmiernej nadprodukcji sebum.

Oprócz diagnostyki znajdziesz tutaj również zabiegi terapeutyczne dla skór problematycznych. Wśród dostępnych zabiegów kosmetologicznych są: zabiegi pielegnacyjne, terapeutyczne ( trądzik, trądzik różowaty, przebarwienia) oraz przeciwstarzeniowe.

Zabiegi szyte na miarę potrzeb Twojej skóry zaowocują w naturalna i zdrową skórę.

To co mnie wyróżnia to indywidualne podejście do każdego klienta, każdej skóry. Dzięki wizycie w Gabinecie zyskujesz wiedzę na temat swojej skóry, prawidłowej pielęgnacji oraz suplementacji.

Zapraszam

Pani Kosmetyk Gabinet terapii skór problematycznych

telefon 539608212