ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS przygotował bezpłatne szkolenia dla osób zainteresowanych zmianami, które wejdą w życie od nowego roku.

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku płatnik składek dostanie z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r. Oczywiście list dotrze do płatnika, gdy ZUS zna jego aktualny adres. Jeśli nie zgłosił zmiany danych, powinien to zrobić jak najszybciej.

– Od nowego roku płatnik składek zamiast trzech albo czterech przelewów będzie wypełniał tylko jeden. Będzie szybciej i taniej. Na tym polega rewolucyjność e-składki. Aby się jednak do tej zmiany dobrze przygotować, warto skorzystać z oferty szkoleniowej ZUS i pomocy naszych ekspertów – mówi Emilia Nowakowska, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Oddziału ZUS w Legnicy.

Szkolenia odbędą się w Legnicy 19 i 26 października o godzinie 10 w sali konferencyjnej nr 200 w oddziale ZUS przy ul. Władysława Grabskiego 26.

Żeby wziąć udział w szkoleniu, trzeba się wcześniej zapisać, dzwoniąc pod numer: 76 876 41 68, 76 876 41 63 od godziny 8 do 15.

Do końca roku odbędzie się jeszcze kilka takich spotkań w innych miastach województwa legnickiego.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz