Zobacz skróty meczów Sport-Track IV ligi

29

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odnieśli zawodnicy Odry-Total Ścinawa. Tym razem zdziesiątkowani podopieczni Tomasza Wołocha udali się na ciężki teren do Giebułtowa, gdzie ostatecznie wygrali 1:0.

Przed rozpoczęciem rywalizacji ciężko było typować faworyta tego starcia, choć nieznacznym wydawali się być gospodarze. Wszystko dlatego, że podopieczni Tomasza Wołocha na to spotkanie pojechali mocno osłabieni. Co gorsze od 55. minuty musieli sobie radzić w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Patryka Długosza. Nie przeszkodziło to jednak Odrze i w 70. minucie strzał Damiana Cichuty odbił bramkarza gospodarzy, ale do piłki dopadł Mateusz Łodej i dał zwycięstwo swojej drużynie.

Tradycyjnie już magazyn skrótów Sport-Track IV ligi przygotowała TVRegionalna.pl. Program obejrzeć można poniżej.