Znowu pokonali Rosję

28

famulski.jpgW kolejnym meczu towarzyskim reprezentacja Polski U-18 wygrała z Rosją 2:0 (1:0). W składzie biało-czerwonych nie zabrakło juniorów Zagłębia Lubin. Przed publicznością zgromadzoną wczoraj w Sieradzu zaprezentowali się: Paweł Oleksy, Mateusz Bartków oraz Ariel Famulski.

To drugie zwycięstwo Polaków w przeciągu kilku ostatnich dni, we wtorek nasi młodzi reprezentanci pokonali „Sborną” 1:0. Wtedy też zagrali tylko dwaj piłkarze Zagłębia – Oleksy i Bartków, a na placu gry pojawili się w drugiej połowie. Tym razem trener Libich od pierwszych minut oddelegował do gry trójkę lubinian.

Polacy zwyciężyli po bramkach: Michała Kucharczyka (5. minuta) oraz Damiana Łazickiego (79. minuta)

Polska: Jacek Kalkstein – Paweł Oleksy, Mateusz Bartków, Bartosz Tyktor, Mateusz Podstolak (46 Mariusz Gogol) – Piotr Gilar (46 Adam Łysak), Bartosz Salamon, Ariel Famulski (46 Patryk Zajkowski, 81 Michał Fidziukiewicz), Bartłomiej Dołubizna (46 Damian Tofil), Damian Łazicki – Michał Kucharczyk (64 Tomasz Hołota).