Zmiany w ruchu na Bankowej i Drzymały

Kolejne zmiany w ruchu czekają kierowców w związku z przebudową głównej arterii komunikacyjnej miasta – od ulicy Ścinawskiej aż po Granitową. Zamknięty zostanie wlot ulicy Bankowej do Niepodległości, a na odcinku do ulicy Drzymały ruch na tej ulicy odbywać się będzie w obu kierunkach.

Zmiany zaczną obowiązywać od poniedziałku, 11 czerwca. – Zamknięcie fragmentu ulicy Bankowej przy skrzyżowaniu z ulicą Niepodległości konieczne jest ze względu na wykonywanie głębokich wykopów na potrzeby przebudowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej – tłumaczy Jacek Mamiński, rzecznik prezydenta Lubina. – Po zakończeniu robót sieciowych ruch zostanie przywrócony do stanu sprzed zamknięcia – dodaje, szacując, że te utrudnienia potrwają około tygodnia.

Dodatkowo, od dziś, 8 czerwca, pojawią się też zmiany w okolicach ronda, gdzie ulica Ścinawska krzyżuje się z Paderewskiego. Ruch w tym miejscu będzie się odbywał po tymczasowo wyznaczonej jezdni, co wiąże się z przebudową obecnego ronda w rondo turbinowe.

– Prosimy stosować się do znaków drogowych ustawionych na czas robót. Prosimy zarówno kierowców jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Za utrudnienia w ruchu drogowym przepraszam – dodaje Jacek Mamiński.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Zenek
Zenek
8 miesięcy 9 dni temu

PO CO ROZPIEPRZYLI DOBRĄ DROGĘ!!!!!

wpDiscuz