Złota Nutka – ostatnia szansa, by się zgłosić

Ostatnia szansa dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w tegorocznej edycji Dziecięcego Konkursu Wokalnego o Złotą Nutkę. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko dzisiaj i jutro (11 i 12 kwietnia).

Ten konkurs co roku cieszy się dużym zainteresowaniem młodych wokalistów. Przeznaczony jest dla utalentowanych wokalnie uczniów szkół podstawowych. Jednak wystąpić mogą tylko soliści.

Zwykle do konkursu zgłasza się kilkadziesiąt osób. Często jednak kilka z nich odpada już w przedbiegach, ponieważ nie dotrzymuje terminu zgłoszenia lub nieprawidłowo wypełnia kartę zgłoszenia.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie o Złotą Nutkę, powinni więc z uwagą wypełnić zgłoszenie. Można je znaleźć na stronie organizatora, czyli Centrum Kultury Muza, lub na naszym portalu w załączniku do tego artykułu.

Uczestników mogą zgłaszać ośrodki i domy kultury, szkoły, stowarzyszenia, ale młodzi muzycy mogą się zgłaszać także sami. W zabawie nie mogą wziąć udziału laureaci Złotej Nutki z ubiegłego roku.

Każdy młody wokalista powinien przygotować jedną piosenkę, którą wykona z akompaniamentem własnym, z towarzyszeniem zespołu, maksymalnie trzyosobowego, lub z półplaybackiem.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 18 i 19 kwietnia, a koncert finałowy 21 kwietnia.

Karta zgłoszenia Złota Nutka 2018

Regulamin Złota Nutka 2018

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz