Ziemia Lubińska kończy sezon zwycięstwem

51

Piłkarki Janusza Przybyło pokonały na koniec rozgrywek III ligi ekipę z Oławy, 3:0. Zespół z naszego miasta czeka teraz na 23 czerwca, kiedy to swoje spotkanie rozegrają ekipy Ślęzy Wrocław i Orlika Jeleniej Góry. Rezultat przesądzi, czy Ziemia Lubińska zagra o baraże do II ligi.

W ramach 25. kolejki III ligi kobiet grupy dolnośląskiej, piłkarki LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec pewnie pokonały rywalki z Oławy. Wynik meczu otworzyła Anna Polewczyk już w 14. minucie spotkania. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej połowie w 64. minucie na 2:0 podwyższyła ponownie Anna Polewczyk, a kropkę nad i postawiła w 82. minucie Magdalena Malinowska.

25.kolejka III liga grupa dolnośląska
KS Oława – LUKS Ziemia Lubińska Czerniec 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Anna Polewczyk 14’, 0:2 Anna Polewczyk 64’, 0:3 Magdalena Malinowska 82’

Skład Ziemi Lubińskiej: Agnieszka Woźniak – Weronika Iglicka (41’ Kalina Pleban), Katarzyna Pękala, Nikola Wiśniewska (78’ Agata Zaczyńska), Wiktoria Kocińska – Paulina Kruk, Katarzyna Bosacka, Kinga Koronkiewicz, Amelia Parzyńska (65’ Oliwia Klimek) – Paulina Dul, Anna Polewczyk (75’ Magdalena Malinowska).