Zestaw bajek dla najmłodszych

6

Gratka dla małych widzów. Kino Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 3. Już w niedzielę, 10 lutego o godzinie 10:30, mali widzowie obejrzą zestaw bajek.

„Dziewczynka Kruszynka”, „Smolny byczek”, „Trzy prosiaki”, „Dzielny krawczyk”, „Koszmarna historia o dzieciach, które boją się świątecznych wierszyków”, „Smutna historia o przesądnej dziewczynce”, „Smutna historia o zasmarkanym chłopcu” to tytuły bajek, które już w niedzielę obejrzą młodzi lubinianie.

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Każdy z uczestników Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
– zabawy i konkursy z animatorem (10-15 min),
– projekcja – zestaw bajek lub film (50-60 min).

W holu kina animacje dla dzieci, malowanie buziek i balonowe zoo.

Specyfika seansu filmowego: dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali (półmrok).

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek. Kolejne Filmowe Poranki w dniu 24 lutego o godzinie 10:30.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość