Zapraszają na Zwierzyniec. Wciąż można się zapisać

2

Są jeszcze wolne miejsca na najbliższe zajęcia z serii „Zwierzyniec. Świat który buczy, mruczy, ryczy i syczy, czyli zwierzęta wszystkich kontynentów” w Ośrodku Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie.

Fot. Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe

Zajęcia plastyczne odbywające się w ramach Warsztatów Aktywności Twórczej Wyspa Sztuki kierowane są do dzieci w wieku 7-13 lat i są zupełnie darmowe. Odbywają się w ostatnie czwartki miesiąca o godz. 16 w Pracowni Działań Twórczych Artpunkt. Najbliższe warsztaty odbędą się już w przyszły czwartek, 28 lutego, ale można zapisywać się również na kolejne zajęcia (28 marca).

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, z jakich zakątków świata pochodzą omawiane zwierzęta, jakie są ich zwyczaje i otoczenie w którym żyją. Poprzez wykorzystanie różnorodnych materiałów plastycznych każdy uczestnik będzie tworzył własny zwierzyniec bogaty w kształty i kolory, a pozyskana wiedza i umiejętności manualne przydadzą się w życiu codziennym.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 76 749 69 69 lub osobiście w sekretariacie Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie, ul. Mikołaja Pruzi 7 i 9.

Źródło: Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość