Zagłębie otwiera się na biznes

Ponad 120 osób, reprezentujących około 100 firm pojawiło się na Stadionie Zagłębia w Lubinie, gdzie zainaugurowano Zagłębie Biznes Klub. To nowy projekt Zagłębia Lubin, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród firm z całego regionu. – Stuprocentowa frekwencja pokazuje, że jest miejsce na takie przedsięwzięcia – mówi prezes Zagłębia Lubin Robert Sadowski.

Banki, firmy z grupy kapitałowej KGHM, agencje eventowe, hurtownie spożywcze, dealerzy samochodowi, restauracje, siłownie czy kancelarie prawne – do inicjatywy przyłączyły się firmy z kilkudziesięciu branż.

– Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców niezależnie od sektora. Wszyscy są mile widziani w naszym klubie biznesowym – zapewnia prezes Sadowski. – Nie ograniczamy się również geograficznie, do klubu wstąpić mogą firmy z całej Polski.

I rzeczywiście, do Lubina przyjechali goście nie tylko z Lubina czy okolicznych Legnicy lub Wrocławia, ale również z bardziej odległych Częstochowy, Gubina czy Zielonej Góry. Kolejne spotkania będą organizowane cyklicznie – zazwyczaj raz w miesiącu.

Prezes Zagłębia Lubin podkreśla, że do klubu wstąpić mogą nie tylko firmy sympatyzujące z Miedziowymi. Na współpracy skorzystają bowiem przede wszystkim dzieci i młodzież.

– Środki pozyskane z wykupionych przez naszych partnerów pakietów sponsorskich chcemy przeznaczyć przede wszystkim na rozwój Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, która już dziś należy do najlepszych w kraju i regionie – tłumaczy Robert Sadowski.

Mowa tu chociażby o budowie jeszcze bardziej profesjonalnego zaplecza dla młodzieży choćby w zakresie opieki medycznej czy odnowy biologicznej. Pieniądze trafią również na kształcenie kadry szkoleniowej w akademii.

Zagłębie Biznes Klub to projekt, który zrzesza przedsiębiorców pod patronatem Zagłębia. Klub z Lubina na początku września podpisał umowę, dzięki której dołączył do grupy Partnerskich Klubów Biznesu, które działają już w 10 miastach w całym kraju.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych dołączeniem do Zagłębie Biznes Klubu zapraszamy do kontaktu pod adresem biznes@zaglebie.com oraz mateusz.bartczak@zaglebie.com. Koordynatorem projektu z ramienia Zagłębia Lubin jest były zawodnik i kapitan Miedziowych Mateusz Bartczak.

Źródło: materiały prasowe Zagłębia Lubin

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Zagłębie otwiera się na biznes"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Krzysztof
Gość
Krzysztof
9 miesięcy 15 dni temu

zadbał by młody człowiek o siebie…bo wygląda jak w powyższym opisie…powiem mu to przy najbliższej okazji..

obserwator
Gość
obserwator
9 miesięcy 15 dni temu

Musze przyznać ze Pan radny grający sobie w coś w telefonie, budzi takie uczucia raczej sympatyczne. Taki z niego Misiek Haribo. Każdy Lubi miśki haribo, co prawda się żują i trudno przełykają, ale generalnie są smaczne. Tak właśnie jest z Panem Radnym. Mogę też porównać z racji wyglądu -do Gumisia Kabi najmłodszego z rodziny Gumisiów, który marzy o tym, by zostać rycerzem, ciągle poszukuje nowych przygód. Tak jak Pan Radny. Może nie ma soku z gumi jagód ale też skacze z imprezy na impreze.

wpDiscuz