Zderzyły się dwa auta, kobieta w ciąży w szpitalu

Na drodze Lubin – Ścinawa doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala, w tym młoda kobieta w ciąży. 

Czołowo zderzyły się dwa auta: ford k i volkswagen. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej, policjanci i pogotowie ratunkowe. Droga przed długi czas była nieprzejezdna w obu kierunkach.

Forda ka trzeba było rozcinać, by uwolnić z niego kobietę, która nim kierowała. 25-latka w czwartym miesiącu ciąży została zabrana przez helikopter służb medycznych. Młoda kobieta jest mieszkanką gminy Lubin.

W wypadku ucierpiał też 49-letni mężczyzna, kierowca volkswagena. Mężczyzna z niewielkimi obrażeniami został przewieziony do lubińskiego szpitala przy ul. Bema. 49-latek jest mieszkańcem Sulęcina.

Przyczyny wypadku ustali policja. Do zderzenia doszło na prostej drodze, na odcinku za Siedlcami, przed Ścinawą. Jak mówią świadkowie, do wypadku mogło dojść w wyniku wyprzedzania.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Zderzyły się dwa auta, kobieta w ciąży w szpitalu"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Układziki
Gość
Układziki
2 miesięcy 30 dni temu

po lewej pan jezdzacy infiniti oferujacy uslugi pomocy drogowej, dlaczego jest on wpuszczony na teren zabezpieczony przez policje gdzie trwa ratowanie czlowieka?

Tamtaram
Gość
Tamtaram
2 miesięcy 30 dni temu

Lepszym pytaniem jest to dlaczego policja pozwala temu panu z infiniti chodzić po miejscu wypadku mimo trwania czynnosci ratunkowych i to prawie przy kazdym wypadku, co mozna zobaczyc na zdjeciach! Czy ktoś taki nie powinien mieć zakaz wstępu jako osoba postronna i móc zaproponować swoje usługi dopiero po zakończeniu czynności takich jak ratowanie zycia przez ratowników i strazakow?!

Winter is coming
Gość
Winter is coming
2 miesięcy 30 dni temu

A dlaczego zawsze pierwsza na miejscu wypadku jest laweta z czarnego Infiniti???

janek
Gość
janek
2 miesięcy 30 dni temu

No właśnie. Też to zauważyłem.

JessicaczyBrajanek
Gość
JessicaczyBrajanek
2 miesięcy 30 dni temu

Jak można jezdzic takim małym szrotem w ciąży i jeszcze z dzieckiem?! Składa się jak pudełko zapałek. Nie stać Cię na duże, bezpieczne auto to jezdzij autobusem.

Autsajder
Gość
Autsajder
2 miesięcy 30 dni temu

Jak widzimy półgłówków ci u nas dostatek! To do tego powyżej… natura prawdziwego polaka nie doczyta a dopowie sobie! A tu cyt:Jak można jezdzic takim małym szrotem w ciąży i jeszcze z dzieckiem?! koniec cytatu… żenada!

Jan Marian Rokitki
Gość
Jan Marian Rokitki
2 miesięcy 30 dni temu

Jak można wyprzedzać „na trzeciego” na drodze z dwoma pasami i bez pobocza? 😀

Kropka
Gość
Kropka
2 miesięcy 30 dni temu

Ta droga jest bardzo niebezpieczna. Bardzo duży ruch, brak pobocza A cwaniacy wyprzedzają na trzeciego.

wpDiscuz