Zderzyły się dwa auta, kobieta w ciąży w szpitalu

Na drodze Lubin – Ścinawa doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala, w tym młoda kobieta w ciąży. 

Czołowo zderzyły się dwa auta: ford k i volkswagen. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej, policjanci i pogotowie ratunkowe. Droga przed długi czas była nieprzejezdna w obu kierunkach.

Forda ka trzeba było rozcinać, by uwolnić z niego kobietę, która nim kierowała. 25-latka w czwartym miesiącu ciąży została zabrana przez helikopter służb medycznych. Młoda kobieta jest mieszkanką gminy Lubin.

W wypadku ucierpiał też 49-letni mężczyzna, kierowca volkswagena. Mężczyzna z niewielkimi obrażeniami został przewieziony do lubińskiego szpitala przy ul. Bema. 49-latek jest mieszkańcem Sulęcina.

Przyczyny wypadku ustali policja. Do zderzenia doszło na prostej drodze, na odcinku za Siedlcami, przed Ścinawą. Jak mówią świadkowie, do wypadku mogło dojść w wyniku wyprzedzania.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Zderzyły się dwa auta, kobieta w ciąży w szpitalu"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Układziki
Gość
Układziki
29 dni 16 godzin temu

po lewej pan jezdzacy infiniti oferujacy uslugi pomocy drogowej, dlaczego jest on wpuszczony na teren zabezpieczony przez policje gdzie trwa ratowanie czlowieka?

Tamtaram
Gość
Tamtaram
29 dni 16 godzin temu

Lepszym pytaniem jest to dlaczego policja pozwala temu panu z infiniti chodzić po miejscu wypadku mimo trwania czynnosci ratunkowych i to prawie przy kazdym wypadku, co mozna zobaczyc na zdjeciach! Czy ktoś taki nie powinien mieć zakaz wstępu jako osoba postronna i móc zaproponować swoje usługi dopiero po zakończeniu czynności takich jak ratowanie zycia przez ratowników i strazakow?!

Winter is coming
Gość
Winter is coming
29 dni 21 godzin temu

A dlaczego zawsze pierwsza na miejscu wypadku jest laweta z czarnego Infiniti???

janek
Gość
janek
29 dni 17 godzin temu

No właśnie. Też to zauważyłem.

JessicaczyBrajanek
Gość
JessicaczyBrajanek
1 miesiąc 1 godzina temu

Jak można jezdzic takim małym szrotem w ciąży i jeszcze z dzieckiem?! Składa się jak pudełko zapałek. Nie stać Cię na duże, bezpieczne auto to jezdzij autobusem.

Autsajder
Gość
Autsajder
29 dni 22 godzin temu

Jak widzimy półgłówków ci u nas dostatek! To do tego powyżej… natura prawdziwego polaka nie doczyta a dopowie sobie! A tu cyt:Jak można jezdzic takim małym szrotem w ciąży i jeszcze z dzieckiem?! koniec cytatu… żenada!

Jan Marian Rokitki
Gość
Jan Marian Rokitki
1 miesiąc 1 godzina temu

Jak można wyprzedzać „na trzeciego” na drodze z dwoma pasami i bez pobocza? 😀

Kropka
Gość
Kropka
1 miesiąc 2 godzin temu

Ta droga jest bardzo niebezpieczna. Bardzo duży ruch, brak pobocza A cwaniacy wyprzedzają na trzeciego.

wpDiscuz