Kopciuszek dla najmłodszych

Nietypową historię Kopciuszka opowiedzianą przez aktorów Teatru Kultureska będzie można obejrzeć już 12 lipca w Centrum Kultury Muza. Spektakl „Zielony Kopciuszek” przeznaczony jest dla najmłodszych teatromanów. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na to wydarzenie.

Fot. kultureska.pl

Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką złych sióstr. Bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Staną oni na wysokości zadania, by wszystko potoczyło się jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia.

Zgodnie jednak z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryska o północy. Dlaczego? Bo królewicz okazuje się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książę będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.

Spektakl będzie można obejrzeć 12 lipca o godzinie 12. Bilety kosztują 20 zł. Można je rezerwować mailowo: rezerwacja@ckmuza.pl (od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16) oraz telefonicznie: 76 746 22 66 (codziennie od 14 do 20).

Szczegóły na www.ckmuza.eu.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwie podwójne wejściówki na przedstawienie „Zielony Kopciuszek”. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (5 lipca) o godzinie 14.00.

Bilety wygrali: Tomasz Olczak i Marek Wachnik. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz