Muzyczny spektakl w Muzie

2

Dla naszych Czytelników mieliśmy jeden podwójny bilet na spektakl muzyczny „Węgierskie czardasze i tańce”, który odbędzie się w niedzielę, 3 marca, w Muzie.

Podczas spektaklu będzie można usłyszeć i zobaczyć wszystkie czardasze, jakie zostały napisane w historii muzyki operetkowej i instrumentalnej. Nie zabraknie przesławnych utworów Montiego, Tańców Węgierskich Brahmsa, fragmentów z operetek: „Zemsta nietoperza”, „Baron Cygański”, „Księżniczka Czardasza”, „Cygańska miłość”, „Hrabina Marica” czy „Perła z Tokaju”.

Spektakl odbędzie się 3 marca o godzinie 18.

Bilety kosztują 50 i 55 zł, można je kupić w kasie biletowej Muzy oraz na www.ckmuza.eu.

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedną podwójną wejściówkę na to wydarzenie. Otrzymała ją osoba, która jako pierwsza dodzwoniła się do naszej redakcji dzisiaj (1 marca) o godzinie 13.30.

Bilet wygrał Tadeusz Stefaniszyn. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie oraz przekazanie imienia i nazwiska Centrum Kultury Muza w Lubinie, które funduje zwycięzcom bilety.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość