Niedziela z disco polo

To będzie gratka dla wielbicieli disco polo. Już w niedzielę, 15 października, w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie wystąpi Zenon Martyniuk. Nasz środowy konkurs, w którym można było wygrać bilety na to wydarzenie, cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że RCS postanowił rozdać za naszym pośrednictwem dodatkowo jeszcze dwa pojedyncze bilety.

Martyniuk wystąpi na żywo wraz z zespołem Akcent i przyjaciółmi z Power Play oraz Skaner. Koncert rozpocznie się o godzinie 17 i – jak zapowiadają organizatorzy – będą to trzy godziny dobrej zabawy w rytmach disco.

Zenon Martyniuk, lider discopolowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń. Muzyk zapraszany jest na największe imprezy w kraju.

Bilety na jego koncert w lubińskiej hali kosztują 50 i 60 zł. Za dzieci do 7. roku życia trzeba zapłacić 5 zł.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.rcslubin.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwie pojedyncze wejściówki na tę imprezę. Otrzymały je osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (13 października) o godzinie 14.00.

Bilety wygrały: Monika Kolejczuk i Anna Stanisławów. Gratulujemy!

Zwycięzcy będą mogli odebrać bilety w dniu koncertu w kasie w hali.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Niedziela z disco polo"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Strzałowyyyy
Gość
Strzałowyyyy
9 miesięcy 6 dni temu

50, 60zł. Co to Metallica ma przyjechać???

FCMU
Gość
FCMU
9 miesięcy 6 dni temu

Nie obrażaj Metallici, za Metaliiicę trzeba zaplacić od 500 zł. do 1500 zł. A porównanie gigantów muzyki z chałturnikiem też jest nie na miejscu.

wpDiscuz