Wyginali śmiało ciało po raz drugi

Za nami druga odsłona treningów „Wyginam śmiało ciało”. Tym razem przed halą Regionalnego Centrum Sportowego spotkało się blisko 50 osób w różnym wieku.

Tym razem do lubińskich seniorów dołączyli podopieczni Stowarzyszenia „Dać Nadzieję” oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 13 w Lubinie. Rozgrzewkę i zajęcia poprowadziła trenerka Angelika Marciniak, a towarzyszyła jej klubowa maskotka, czyli Krecik – Rozpoczęliśmy zajęcia rozgrzewką, później był trening główny, czyli ćwiczenia koordynacyjno-ruchowe. Ćwiczenia dostosowałam do grup wiekowych, czyli były praktycznie dla każdego. Na koniec był stretching, czyli ćwiczenia rozciągające.  Bawiliśmy się naprawdę świetnie – mówi Angelika Marciniak, która przygotowała ćwiczenia na dzisiejszą gimnastykę.

„Wyginam śmiało ciało” – to wspólny projekt Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Lubinie oraz klubu piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A. przy współpracy z Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie.

– Sport i gimnastyka pozwala nam utrzymać sprawność, dlatego warto to robić. Czasem tańczymy na wieczorkach w naszym Domu Seniora, a dzisiaj mamy okazję poruszać się i potańczyć z podopieczni Stowarzyszenia „Dać Nadzieję” oraz przedszkolakami. To nas zjednuje, pozwala poznać siebie i pobawić się, a przy tym utrzymać formę – mówi Elżbieta Miklis kierownik DDP „Senior” w Lubinie.

Kolejne zajęcia „Wyginam śmiało ciało” odbędą się w sierpniu.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Wyginali śmiało ciało po raz drugi"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Julian
Gość
Julian
2 miesięcy 4 dni temu

Żenująca to Ty jesteś kobieto. Jak można pisać takie rzeczy pod artykułem o osobach niepełnosprawnych i dzieciach.. Bez komentarza. Nie pozdrawiam

Hanka
Gość
Hanka
2 miesięcy 4 dni temu

Poziom tego artykułu jest tak żenujący że szok !!! Już nie macie o czym pisać.Niebawem będzie artykuł o zbiorowej masturbacji na ryneczku !!!

wpDiscuz