Wrotkarskie mistrzostwa za nami

0

Międzyszkolny Klub Sportowy „Cuprum” Lubin zorganizował Mistrzostwa Miasta Lubina  i Powiatu Lubińskiego w jeździe szybkiej na wrotkach. Zawody odbyły się na torze wrotkarskim przy Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie.

Po raz kolejny impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem młodych adeptów wrotkarstwa – Jesteśmy mile zaskoczeni, gdyż jest zapisanych ponad siedemdziesięciu zawodników, startujących w rożnych kategoriach. Pogoda nam sprzyja, a ja już teraz zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w zawodach, które odbędą się 15 września, bo teraz jest pierwsza edycja tych Mistrzostw Miasta i Powiatu Lubińskiego w jeździe na wrotkach – mówi Marian Węgrzynowski – prezes MKS Cuprum Lubin

Lubiński klub, który wychował wielu znakomitych zawodników i zawodniczek zachęca do przystąpienia w swoje szeregi – Kto chce zostać olimpijczykiem, taki jak Natalia Czerwonka, Kaja Ziomek czy Liliana Morawiec zapraszam do zapisania się do sekcji łyżwiarsko-wrotkarskiej przy klubie MKS Cuprum Lubin – zachęca Marian Węgrzynowski.

WYNIKI
https://www.facebook.com/MksCuprumLubin/photos/pcb.2087031217977747/2087030224644513/?type=3&theater

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość