Wjechał w budynek

W Oborze dziś rano samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w ścianę jednego z budynków. To pechowe miejsce, bo tuż obok, w ten sam mur, wczoraj wjechało inne auto.

Kierowcy fiata stilo, jadącemu w kierunku Szklar Górnych, na szczęście nic się nie stało. Jak mówi, nie jechał szybko, ale droga była śliska. Stracił panowanie nad autem i uderzył w stojący przy drodze, na wysokości kościoła, budynek. Samochód tylnym kołem zawisł w powietrzu. Potrzebna była pomoc drogowa. Na miejsce wezwano też karetkę pogotowia, ale okazało się, że kierowca nie ucierpiał poważnie.

To nie pierwszy taki wypadek w tym miejscu. Zaledwie wczoraj, tuż obok, w ten sam budynek uderzyło inne auto. Po tym zdarzeniu pozostał jedynie ślad wyryty w ziemi. Poszkodowani nie wezwali jednak policji.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "Wjechał w budynek"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
elf
Gość
elf
12 dni 3 godzin temu

To jest ulica Lubińska należy do powiatu Lubińskiego a nie gminy łubin. Do cmentarza drogi są od nocy utrzymane w należytej czystości odśnieżone posypane ale dalej to pan starosta Adam oszczędza kasę a tysiące samochodów korzysta z drogi jadąc do pracy i z pracy nawet pracownicy starostwa tędy jadą a ich bezpieczeństwo jest nie ważne byle się lansować w mediach pod pomnikami na to są zawsze środki. Przy wyborach zapamiętamy, na pewno głosu na tego pana nie oddamy.

Mitunow
Gość
Mitunow
12 dni 15 godzin temu

Po oborze traktorem się jeździ, są jednak dziwacy i chcą inaczej. Traktorem w ten rów nikt jeszcze nie wjechał, a samochodami to oooooo….

Anonimowo
Gość
Anonimowo
12 dni 15 godzin temu

Pierwsze skojarzenie – taksówka tarnowskich 😀

Szofer
Gość
Szofer
12 dni 17 godzin temu

Nie jechał szybko, a jednak za szybko…

Rocky
Gość
Rocky
12 dni 17 godzin temu

By to przeklęte miejsce Diabli wzięli,,Nazwy nie ale miejscowość da się polubić

Kkk
Gość
Kkk
12 dni 19 godzin temu

Na prostej drodze? Żal chyba ze lyse opony i to w ch albo letnie i lyse.

gosc
Gość
gosc
12 dni 19 godzin temu

gmina nie posypała drogi to i slisko było

Zocha
Gość
Zocha
12 dni 21 godzin temu

Ah te DLU tylko oni tak potrafią

Grzegorz rajdowiec
Gość
Grzegorz rajdowiec
12 dni 21 godzin temu

no pieknie, jakos nie chce mi sie wierzyc zeby jechal powoli, niedawno jakis wariat w czarnym seacie toledo (wersja z klima) tez niby jechal powoli a skonczyl na plocie hee

adi123123
Gość
adi123123
13 dni 10 minut temu

Nie jechał szybko … haha dobre .ja tam jechałem dzis rano około 40-50 km/h i nie wiem jak bym chciał to bym się w tym rowie nie znalazł…chyba , że do niego bym skręcił. 100 % za szybko do tego brawurowa jazda , że mi się uda i wyjde z tego zakrętu i mamy efekt.dodam że dziś był DLU…wczoraj jak dobrze pamiętam DPL .pozdrawiam

Lukasz
Gość
Lukasz
13 dni 19 minut temu

A takie ładne Stilo było ehhh

Jan
Gość
Jan
13 dni 58 minut temu

Panowie kierowcy,jeszcze zimą a autobusy miejskie darmowe.ROZSADEK na drodze.

wpDiscuz