Ważna: Każdy kolejny mecz zgrywa nas coraz bardziej

16

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin na drugim miejscu zakończyły udział w międzynarodowym turnieju Police Summer Cup 2018. Miedziowe zanotowały dwa zwycięstwa i jedną przegraną.

Lubinianki pokonały Galiczankę Lwów i norweski Skrim oraz musiały uznać wyższość Pogoni Szczecin – Każdy kolejny mecz i każdy turniej zgrywa coraz bardziej nasza drużynę. Ten w Policach był dla nas kolejnym sprawdzianem formy. Był sporo pozytywów i ładnych akcji, a nowe zawodniczki mogły się sprawdzić i wkomponować w nasze zespół – mówi Zuzanna Ważna, dla której ostatnie mecze są pierwszym graniem po przerwie związanej z kontuzją.

– Tak naprawdę po półrocznej przerwie czuję się jak nowa zawodniczka, szczególnie w obronie. Mimo wszystko ciesze się, że mogę już grać i rzucać bramki. Za tydzień gramy kolejny turniej, w którym będziemy chciały wyeliminować popełniane przez nas błędy – dodaje obrotowa Metraco Zagłębia Lubin.

W dniach 18-19 sierpnia w hali RCS w Lubinie odbędzie się XXI Międzynarodowy Memoriał imienia Henryka Kruglińskiego. W najbliższą środę o godzinie 12:00 Miedziowe w sparingowym meczu podejmować będą KPR Kobierzyce.