Walentynkowe derby

Derbowe spotkanie w Walentynki. Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin 14 lutego podejmować będą lokalnego rywala, czyli KPR Kobierzyce. Środowe spotkanie w hali Regionalnego Centrum Sportowego rozpocznie się o godzinie 18:00.

Patrząc na tabelę zdecydowanym faworytem są miedziowe. Trzeba jednak pamiętać, że KPR to rywal bardzo ambitny i niewygodny. Świadczyć może o tym choćby fakt, że lubinianki w Kobierzycach wygrały po bardzo emocjonującym meczu, a KPR sprawił ostatnio także wielkie problemy liderowi z Lublina oraz Pogoni Szczecin.

– Jest to bardzo niewygodny rywal. Praktycznie w każdym meczu trzymają wysoki poziom, jednak końcówki należą do zespołów, które są bardziej doświadczone i zajmują wyższe miejsca w tabeli. Zawodniczki KPR-u naprawdę fajnie grają, są ambitne, waleczne i myślę że mogą zrobić w tym sezonie jeszcze niejedną niespodziankę – ocenia Kinga Grzyb – My zagramy tak, aby w środowym meczu niespodzianki nie było i trzy punkty pozostały u nas – dodaje skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin i reprezentacji Polski.

Miedziowe ostatnie mecze mogą zaliczyć do bardzo udanych. Podopieczne Bożeny Karkut  Renaty Jakubowskiej pokonały dwa zespoły z czołówki – Pogoń Szczecin i Start Elbląg, a ostatnio przywiozły komplet punktów z Kielc, po wygranej z tamtejszą Koroną Handball.

 

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/982

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Walentynkowe derby"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Filipa Stary
Gość
Filipa Stary
6 miesięcy 1 dzień temu

Macie może suchy chlyb dla Kunia ?

FC Po Nalewce
Gość
FC Po Nalewce
6 miesięcy 1 dzień temu

Będzie ciąża zbiorowa, będzie moment przy zgaszonym świetle i cyk rura ruch

Walduś Kiepski
Gość
Walduś Kiepski
6 miesięcy 1 dzień temu

Jakie Walentynki ludzie ?! Dziś w OBI kupiłem wiertarkę marki Makita.Jutro sąsiedzi od siódmej rano będą mieć koncerty Chińskie do wieczora i to będą walętynki he he a wiecie co znaczy skrót OBI ? Ośrodek Badania Idiotów he he

Ojciec Adama
Gość
Ojciec Adama
6 miesięcy 1 dzień temu

Dziś wygrałem karnet na kur… i klarnet !!! 😉

Borys
Gość
Borys
6 miesięcy 2 dni temu

Mama mi zabrała klucze od chaty i wróci po meczu PSG z REALEM

Jacek
Gość
Jacek
6 miesięcy 2 dni temu

Ja nie chodzę na tą halę w ogóle aby nie oglądać fałszywych mord i jestem szczęśliwy.Miłego dnia Wam życzę.

Claudiuszssshhhh
Gość
Claudiuszssshhhh
6 miesięcy 2 dni temu

Jutro walentynki !!! Czy jutro w przerwie meczu jest szansa na jakiś występ Panów w obcisłych latexsowych ciuszkach ? Mam gdzieś bułeczki ale taki występ to było by coś wspaniałego 😉 😉 😉

Krystian z Jastrzębiej
Gość
Krystian z Jastrzębiej
6 miesięcy 2 dni temu

Ja od lat kupuję pieczywo w PSS i w POLO i jestem zadowolony i to bardzo.Z tej piekarni co rozdaje bułeczki na ręcznej nic nie chcę !!!

BOB
Gość
BOB
6 miesięcy 2 dni temu

Będzie rozdawanie darmowych bułek ? Bo bym przyszedł na mecz i nic przed meczem bym nie jadł po pracy 😉

wpDiscuz