Wakacyjne Kino Kobiet

Już w najbliższą środę, 19 lipca, kolejna odsłona Kina Kobiet w lubińskim Heliosie. Tym razem panie będą mogły obejrzeć francuską komedię „Czym chata bogata”. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Seans filmowy rozpocznie się o godzinie 18.30, ale do kina warto przyjść godzinę wcześniej, bo w holu, jak zwykle, na panie czekać będzie wiele atrakcji. Zaś przed samą projekcją – już na sali kinowej – przeprowadzone zostaną konkursy, w których będzie można wygrać cenne nagrody.

Ze względu na sezon wakacyjny i film „Czym chata bogata” podczas lipcowego Kina Kobiet będzie międzynarodowo. I właśnie to będzie motywem wieczoru. Organizatorzy zachęcają, by w swoich stylizacjach kinomanki pokazały, o wyjeździe do jakiego kraju marzą. Włochy, Francja, Anglia, a może Polska na wakacje?

Produkcja, którą tego wieczoru będzie można obejrzeć, czyli „Czym chata bogata” opowiada o bogatym pisarzu – celebrycie, który podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę „Czym chata bogata!”, nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie.

Szczegóły na temat Kina Kobiet można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy trzy podwójne bilety na środowe Kino Kobiet. Otrzymały je trzy osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w poniedziałek (17 lipca) o godzinie 12.00.

Bilety wygrały: Agnieszka Dec, Klaudia Biernacik i Olimpia Olczak. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz