Ścinawska jest teraz jednokierunkowa!

Uwaga kierowcy, remont głównej arterii miasta – od ulicy Ścinawskiej aż po Granitową – wkracza w kluczową fazę. Od dziś ulica Ścinawska tymczasowo staje się drogą jednokierunkową.

Jak tłumaczył w kwietniu kierownik budowy Marcin Dziuk przy ulicy Ścinawskiej wykonano już prace, które można było zrobić nie ograniczając ruchu, teraz roboty są już bardziej zaawansowane. Ruch na tej drodze jest duży, stąd firma projekt nowej organizacji ruchu do zatwierdzenia. Tym samym od dziś – do końca czerwca – wprowadzony został tam ruch jednokierunkowy.

– Ruch odbywać się będzie od drogi krajowej nr 3 w kierunku ulicy Paderewskiego – informuje Jacek Mamiński, rzecznik prezydenta Lubina.

W związku z tym zmienią się też trasy linii autobusowych – przystanek autobusowy przy ul. Ścinawskiej w kierunku drogi krajowej nr 3 zostanie zamknięty. – Prosimy zarówno kierowców, jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków, ustawionych na czas robót. Za utrudnienia w ruchu drogowym przepraszamy – dodaje Jacek Mamiński.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Tom
Tom
9 miesięcy 9 dni temu

Jaki wariant przebudowy ronda na Niepodległości został wybrany?

Tom
Tom
9 miesięcy 9 dni temu

Który wariant przebudowy ronda na Niepodległości został wybrany? Może ktoś podesłać linka?

Anadre
Anadre
9 miesięcy 10 dni temu

Tak samo myslę. Ruch na Ścinawskiej musi odbywać się odwrotnie,trzeba wyznaczyć kierunek jazdy od ronda do drogi 3 i nie bedzie korków. Kierowniku budowy tej drogi ,zapamiętaj to i tak zrób bo inaczej cię zjedzą.

Nie wierzę politykom
Nie wierzę politykom
9 miesięcy 10 dni temu

Myślę że lepszym rozwiązaniem byłby kierunek w strone drogi K3 od Paderewskiego bo umożliwiłyby wyjazd z miasta a tak się wszystko kotłuje. Korek w stronę skrzyżowania Małomickiej z K3 ciągnie się od skrzyżowania Paderewskiego z Wrocławską(Tesco). Niepodległosci w stronę ronda też stoi. Kto zatwierdził ten projekt organizacji ruchu tymczasowego? Jakiś baran niechybnie

Piotr
Piotr
9 miesięcy 10 dni temu

„Ruch na tej drodze jest duży, stąd firma projekt nowej organizacji ruchu do zatwierdzenia”-że co?.

55555
55555
9 miesięcy 10 dni temu

Działkowicz chyba jesteś duży i sobie poradzisz. To jest normalnie patologia, tylko marudzić potraficie. Coś robią źle, jak nie robią to jeszcze gorzej. Trochę się ludzie pomęczymy i będziemy jeździć po równej drodze, choć niepodległosci nie była jeszcze w fatalnym stanie. Bardziej przydałby się remont drogi Jana Pawła II lub szpakowej. To są chyba najgorsze drogi w Lubinie.

johnybravo
johnybravo
9 miesięcy 10 dni temu

szkoda że nie poinformowaliscie o tym wcześniej. jadąc od Tesco nie widać znaku zakazu

Masakra
Masakra
9 miesięcy 10 dni temu

Ty dzialkowicz samolotem z wroclawia bedzie najpewniej dostac sie na dzialki hehe co za czlowiek .

Działkowicz ROD Niezapominajka
Działkowicz ROD Niezapominajka
9 miesięcy 10 dni temu

Jak w takim razie mam dojechać rowerem z miasta na działki w kierunku Ścinawy???

kokos
kokos
9 miesięcy 10 dni temu

Koło Klubu nocnego jest prosta droga od Paderewskiego

wpDiscuz