Twórcze zajęcia dla seniorów

16

Seniorzy z regionu już po raz drugi będą mieli okazję poznać różne techniki twórcze, między innymi dowiedzieć się, jak tworzy się witraże. Stowarzyszenie Sport-Art zaprasza do udziału w projekcie „Jesienno-zimowe inspiracje dla seniora”.

Projekt finansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Lubinie, dzięki czemu seniorzy nie muszą płacić za udział w zajęciach. W ramach przedsięwzięcia przeprowadzone zostaną warsztaty z: tworzenia witraży, wyplatania wikliny papierowej oraz tworzenia świec parafinowych.

Zajęcia zakończą się wystawą prac, które powstaną podczas wspólnych spotkań. Warsztaty będą odbywały się od września do grudnia 2018 r. w Pracowni Działań Twórczych Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 76 749 69 69 lub 728 936 276, bądź osobiście w sekretariacie Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie, przy ul. Mikołaja Pruzi 7 i 9.

Tradycyjnie już w Artpunkcie odbywać się będą także spotkania Uniwersytetu Senioralnego. Od 24 września seniorzy będą podczas nich poznawać różnorodne techniki rękodzielnicze.

Podobnie jak w przypadku projektu „Jesienno-zimowe inspiracje dla seniora”, udział w spotkaniach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 728 936 276 i 76 749 69 69, lub osobiście w sekretariacie Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie, ul. Mikołaja Pruzi 7 i 9.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość