„Tulipanowa gorączka” w Kinie Kobiet

We wrześniu kinomanki będą musiały trochę poczekać na swoje filmowe spotkanie w lubńskim kinie Helios. Tym razem seans w ramach cyklu Kino Kobiet odbędzie się dopiero 27 września. Pani obejrzą produkcję „Tulipanowa gorączka”.

Jak zwykle pokazowi filmowemu towarzyszyć będą różne atrakcje, które będą czekać na kinomanki już godzinę przed seansem w holu kina. Nie zabraknie również, jak zwykle, konkursów z nagrodami.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 24 zł. Przy zakupie minimalnie 15 wejściówek, zapłacimy nieco mniej, bo 21 od osoby.

Szczegóły na temat cyklu można znaleźć na www.helios.pl.

O filmie „Tulipanowa gorączka”:

Młoda Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia uczucia, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Młodzi kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

„Tulipanowa gorączka”, jeden z najbardziej oczekiwanych kinowych romansów roku, przenosi widza do świata płomiennych uczuć i namiętności. W rewelacyjnej obsadzie znaleźli się m. in. zdobywcy Oscarów Christoph Waltz („Spectre”, „Django”) oraz Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”, „Ex-Machina”) a także Judi Dench („Skyfall”, „Tajemnica Filomeny”), Zach Galifianakis („Kac Vegas”) i Cara Delevingne („Papierowe miasta”). Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz