Trzy turnieje miedziowych

W poniedziałek 17 lipca piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin wznowią treningi przed sezonem 2017/18 PGNiG Superligi Kobiet. Przedstawiamy plan przygotowań miedziowych.

Na pierwszych zajęciach podopieczne Bożeny Karkut spotkają się w poniedziałek o godzinie 9 rano na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Tego dnia miedziowe spotkają się jeszcze dwa razy – na treningu sali fitness oraz w hali sportowej. Lubinianki przez blisko dwa tygodnie trenować będą najczęściej trzy razy dziennie na hali, sali fitness, basenie oraz boiskach piaszczystych. Z biegiem czasu jednostka treningowa zmaleje do dwóch.

W ramach przygotowań do nowego sezonu 2017/18 PGNiG Superligi Kobiet Metraco Zagłębie Lubin weźmie udział w trzech turniejach towarzyskich. Pierwszy sprawdzian formy czeka miedziowe w dniach 5-6 sierpnia w Michalovcach. W Słowacji zagrają gospodynie IUVENTA, lubinianki oraz węgierskie Kisvárdai i rumuńska Corona Brasov.

Tydzień później zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin udadzą się na turniej, organizowany przez Pogoń Szczecin. Na Goleniów Summer Cup oprócz gospodyń i miedziowych zobaczymy także BNTU Mińsk i norweski Skrim Kongsberg.

Metraco Zagłębie Lubin będzie gospodarzem 20. Memoriału im. Henryka Kruglińskiego. Jubileuszowy turniej będzie silnie obsadzony, wystąpią w nim: Larvik HK, Borussia Dortmud, Galiczanka Lwów, Pogoń Szczecin oraz Metraco Zagłębie Lubin. Memoriał odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Przed startem ligi, który zaplanowany jest na pierwszy weekend września być może miedziowe rozegrają jeszcze jeden mecz sparingowy.

Terminarz:

5-6 sierpnia Turniej w Michalowcach (Słowacja)

11-12 sierpnia Goleniów Sumer Cup

19-20 Memoriał im. Henryka Kruglińskiego

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz