Trzy filmowe nowości na najbliższy tydzień

Trzy filmowe nowości będą wyświetlane od dzisiaj, 5 stycznia, w lubińskim kinie Muza. Ponadto jeszcze przez tydzień będzie można obejrzeć produkcję „Paddington 2”.

„Gra o wszystko”

Pierwsza propozycja to „Zabicie świętego jelenia” z Colinem Farrellem, Nicole Kidman i Alicią Silverstone. Film pokazywany będzie do 11 stycznia.

Nieco dłużej, bo do 18 stycznia, wyświetlane będą: animowana bajka „Fernando” oraz najnowszy film Aarona Sorkina „Gra o wszystko”. Animowankę można obejrzeć w dwóch wersjach: 2D i 3D.

Natomiast w środowym DKF-ie, 10 stycznia pokazany zostanie film Woody’ego Allena „Na karuzeli życia”.

Szczegółowy repertuar kina Muza oraz cennik biletów można znaleźć na www.ckmuza.eu.

O filmach:

„Zabicie świętego jelenia”

Colin Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone we wciskającej w fotel opowieści o człowieku stojącym przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to, jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. A wszystko za sprawą nastoletniego chłopca, który dotąd był dla niego jak syn…

Najnowszy film Yorgosa Lanthimosa („Kieł”, „Lobster”). Złota Palma w Cannes za najlepszy scenariusz.

„Fernando”

Przygodowa komedia animowana, inspirowana słynną książką dla dzieci o byczku Fernando, autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona, a zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstały m.in.: „Epoka lodowcowa” i „Rio”.

Tytułowy Fernando to wielki byczek o równie wielkim sercu. Omyłkowo wzięty za groźną bestię zostaje schwytany i uprowadzony z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku. Gotowy na wszystko, by powrócić na łono rodziny, Fernando staje na czele grupy niezwykłych sojuszników i wyrusza na wielką wyprawę, podczas której przeżyje przygodę swego życia.

W polskiej wersji językowej Fernando przemówi głosem Marcina Dorocińskiego.

„Gra o wszystko”

Najnowszy film Aarona Sorkina (scenarzysta filmów „The Social Network”, „Moneyball” i „Steve Jobs”).

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

„Paddington 2”

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! Film z polskim dubbingiem.

„Na karuzeli życia”

Najnowszy film Woody’ego Allena. Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz