Zapraszamy na transmisje na żywo z turnieju Piłkarskie Niższe Ligi, gdzie w sobotę rozgrywana jest faza grupowa zawodów. Rywalizacja toczy się w godzinach 10:00 – 16:00 na boisku Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie i ZZPD Górnik Lubin.
GRUPA A (stadion Regionalnego Centrum Sportowego)
POZ. | NAZWA DRUŻYNY | PKT. | BRAMKI |
1. | Sparta Parszowice | 9 | 15:2 |
2. | Iskra Księginice | 6 | 15:2 |
3. | Tatra Krzeniów | 3 | 6:17 |
4. | Kometa Krzelów | 0 | 0:15 |
10:00, Tatra Krzeniów – Iskra Księginice 0:9
ISKRA: Karczewski (3), Szotkiewicz, Kieler, Bar, Rogala, Marczuk, Wydra
10:00, Sparta Parszowice – Kometa Krzelów 5:0 (w.o)
12:00, Tatra Krzeniów – Sparta Parszowice 1:8
TATRA: Gajek
SPARTA: Wielogórka (3), Demianicz (3), Tomaszewski, Miśta
12:00, Iskra Księginice – Kometa Krzelów 5:0 (w.o)
14:00, Tatra Krzeniów – Kometa Krzelów 5:0 (w.o)
14:00, Iskra Księginice – Sparta Parszowice 1:2
ISKRA: Karczewski
SPARTA: Miśta, Tomaszewski
GRUPA B (stadion Regionalnego Centrum Sportowego)
POZ. | NAZWA DRUŻYNY | PKT. | BRAMKI |
1. | Grom Gromadzyń-Wielowieś | 7 | 17:2 |
2. | Fortuna Obora | 6 | 6:6 |
3. | Dragon Jaczów | 4 | 14:3 |
4. | KS Kłopotów | 0 | 0:26 |
10:40, Grom Gromadzyń-Wielowieś – KS Kłopotów 9:0
GROM: Łopaciński (3), Szpyrka (3), Kozłowski (2), Kałużny
10:40, Fortuna Obora – Dragon Jaczów 1:0
FORTUNA: Soboczyński
12:40, Grom Gromadzyń-Wielowieś – Fortuna Obora 6:0
GROM: Ignatowicz (3), Łopaciński (2), Kałużny
12:40, KS Kłopotów – Dragon Jaczów 0:12
DRAGON: Skarpiński (3), Ushatov (3), Bukała (3), Pisarski (2), Mysłowski
14:40, Grom Gromadzyń-Wielowieś – Dragon Jaczów 2:2
GROM: Tomyk, Kulikowski
DRAGON: Mysłowski, Bukała
14:40, KS Kłopotów – Fortuna Obora 0:5 (w.o)
GRUPA C (stadion Regionalnego Centrum Sportowego)
POZ. | NAZWA DRUŻYNY | PKT. | BRAMKI |
1. | LZS Orzeł Czerna | 6 | 8:7 |
2. | Relaks Szklary Dolne | 6 | 8:5 |
3. | Rodło Granowice | 4 | 8:8 |
4. | LZS Komorniki | 1 | 6:10 |
11:20, LZS Komorniki – LZS Orzeł Czerna 1:2
KOMORNIKI: Kowal
ORZEŁ: Kołaczyński, Trela
11:20, Rodło Granowice – Relaks Szklary Dolne 0:2
RELAKS: Surga, Ł. Blicharski
13:20, LZS Komorniki – Rodło Granowice 4:4
KOMORNIKI: Baryczkowski K., Kowal, Tasarz, Pasiak
RODŁO: Kędzierski, Pietruszkiewicz, Borowiec, Bilewicz
13:20, LZS Orzeł Czerna – Relaks Szklary Dolne 4:2
ORZEŁ: Nieradka (2), Trela, Kołaczyński
RELAKS: Surga, Ślęczek
15:20, LZS Komorniki – Relaks Szklary Dolne 1:4
KOMORNIKI: Faryna
RELAKS: Horyszko, Surga, Ślęczek (2)
15:20, LZS Orzeł Czerna – Rodło Granowice 2:4
ORZEŁ: Trela, Candekidis
RODŁO: Lech (2), Jarosz (2)
GRUPA D (stadion ZZPD Górnik Lubin)
POZ. | NAZWA DRUŻYNY | PKT. | BRAMKI |
1. | Odra Chobienia | 9 | 17:2 |
2. | DLL Truck | 4 | 6:7 |
3. | Wilkowianka Wilków | 3 | 4:7 |
4. | Victoria Niemstów | 1 | 5:16 |
10:00, Wilkowianka Wilków – Victoria Niemstów 4:1
WILKOWIANKA: Woch (2), Lenart, Maciejski
VICTORIA: Maziak
10:00, DLL Truck – Odra Chobienia 1:4
DLL: Kalinowski P.
ODRA: Wierzbicki (2), Jagodziński, Grabowski
12:00, Wilkowianka Wilków – DLL Truck 0:2
DLL: Gołos A., Kalinowski K.
12:00, Victoria Niemstów – Odra Chobienia 1:9
VICTORIA: Leszczyński
ODRA: Wierzbicki (3), Grabowski (3), Baranowski (2), Ziółkowski
14:00, Wilkowianka Wilków – Odra Chobienia 0:4
ODRA: Wierzbicki (3), Wiatrowski
14:00, Victoria Niemstów – DLL Truck 3:3
VICTORIA: Musielski (2), Maśliński
DLL: Gołos R., Gołos A., Rot
GRUPA E:
POZ. | NAZWA DRUŻYNY | PKT. | BRAMKI |
1. | Unia Szklary Górne | 7 | 10:3 |
2. | Łagoszovia Łagoszów | 7 | 9:6 |
3. | Czarni Rokitki | 3 | 4:7 |
4. | LZS Nowa Wieś Lubińska | 0 | 2:9 |
10:40, LZS Nowa Wieś Lubińska – Czarni Rokitki 0:1
CZARNI: Pachura
10:40, Unia Szklary Górne – Łagoszovia Łagoszów 2:2
UNIA: Famulski, Jankowski
ŁAGOSZOVIA: Buchowicz, Waluk
12:40, LZS Nowa Wieś Lubińska – Unia Szklary Górne 0:4
UNIA: Łojek, Famulski, Zasadni, Jankowski
12:40, Czarni Rokitki – Łagoszovia Łagoszów 2:3
CZARNI: Kozubski, Pachura
ŁAGOSZOVIA: Szewczyk (2), Ochrymczuk
14:40, LZS Nowa Wieś Lubińska – Łagoszovia Łagoszów 2:4
NOWA WIEŚ: Wapiński, Gręda
ŁAGOSZOVIA: Szczotka, Szewczyk, Zdziechowicz (2)
14:40, Czarni Rokitki – Unia Szklary Górne 1:4
CZARNI: Romaniak
UNIA: Sobczak (3), Kogus
GRUPA F:
POZ. | NAZWA DRUŻYNY | PKT. | BRAMKI |
1. | Dąb Siedliska | 9 | 30:2 |
2. | ZZPD Górnik Lubin | 6 | 12:7 |
3. | Radziechowianka | 3 | 8:14 |
4. | LZS Żelazny Most | 0 | 0:27 |
11:20, LZS Żelazny Most – Radziechowianka Radziechów 0:6
RADZIECHOWIANKA: Romanek (5), Szczoczarz
11:20, ZZPD Górnik Lubin – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1:6
GÓRNIK: Kusztal
DĄB: Kontraktewicz (2), Szpanek, Pazio, Lazarek, Horbal
13:20, LZS Żelazny Most – ZZPD Górnik Lubin 0:6
GÓRNIK: Kołcz (3), Żarczyński, Szczęsny, Czerniak
13:20, Radziechowianka Radziechów – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1:9
RADZIECHOWIANKA: Rudnicki
DĄB: Lazarek (4), Kądzioła Maciej (2), Horbal, Tomczyk, Akacki
15:20, LZS Żelazny Most – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0:15
DĄB: Tomczyk (5), Lazarek (4), Szpanek (2), Akacki, Pazio, Plebaniak, Kądzioła Marcin
15:20, Radziechowianka Radziechów – ZZPD Górnik Lubin 1:5
RADZIECHOWIANKA: Rudnicki
GÓRNIK: Czerniak, Kusztal, Kołcz, Szczęsny, Wuj