Tragedia na Kruczej. Nie żyje 47-letni pracownik budowy

50

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na placu budowy na osiedlu Przylesie. Z wysokości kilkunastu metrów spadł 47-letni pracownik. Niestety mężczyzna nie przeżył upadku.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego lubińskiej komendy policji o godz. 7.18 od jednego z mieszkańców osiedla Przylesie. Wynikało z niej, że pracownik budowy spadł z wysokości kilkunastu metrów. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie na miejsce został skierowany patrol wydziału prewencji.

– Na miejscu funkcjonariusze zastali zespół pogotowia ratunkowego, udzielający pomocy medycznej osobie, która uległa wypadkowi. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon – informuje młodszy aspirant Anna Szajbler z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. 

Policjantom udało się ustalić tożsamość zmarłego mężczyzny. Okazał się nim 47-letni obywatel Ukrainy, który spadł prawdopodobnie z czwartego piętra.

– Na miejscu pracują obecnie policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratury. W tej chwili ustalane są wszelkie okoliczności zdarzenia. Sekcja zwłok wykaże, co było przyczyną tej śmierci – dodaje Anna Szajbler.

Prace na budowie zostały wstrzymane.

 
Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość