The Mohers Band wygrało głosowanie, nagrodą jest koncert

Zespół The Mohers Band wygrał głosowanie publiczności i dzięki temu wystąpi podczas drugiej edycji Winter Rock in Lubin w lutym przyszłego roku.

Fot. Janusz Mróz
Fot. Janusz Mróz

Głosowanie odbywało się podczas tegorocznej edycji Piątkowego Grania. Wybierała publiczność, która swoje głosy mogła oddawać na wszystkie zespoły, które wystąpiły w tym roku podczas tej imprezy na plenerowej scenie na Wzgórzu Zamkowym.

Najwięcej głosów, bo 162, zdobył zespół The Mohers Band. Nagrodą jest koncert podczas drugiej edycji Winter Rock in Lubin.

Drugie miejsce w głosowaniu zajęła grupa Jessica Merstein Band, a trzecie Nouvel Sound.

Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe zapowiada, że zespoły, które także zdobyły dużą liczbę głosów zaproszone zostaną do wystąpienia na innych wydarzeniach organizowanych w Lubinie.

Organizatorzy Piątkowego Grania pytali także publiczność o to, jakie zespoły lubinianie chcieliby usłyszeć podczas przyszłorocznych Dni Lubina.

– Wśród propozycji znalazły się takie gwiazdy jak: Metallica, Deep Purple, Depeche Mode, Britney Spears czy Rammstein, ale również wiele zespołów krajowych i lokalnych – informuje Karolina Nowak z Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe. – Na stronie facebookowej  odbędzie się prezentacja zgłoszonych propozycji i głosowanie. Zachęcamy do śledzenia strony Dni Lubina w serwisie społecznościowym Facebook – dodaje.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
moherowa gruppie
moherowa gruppie
2 lat 3 miesięcy temu

Georg – boli Cię co? 😉

znajomy
znajomy
2 lat 3 miesięcy temu

To trzeba było sobie zaprosić więcej znajomych, a nie marudzić na forum. A tak poza tym, chętnie bym zagłosował na Mohersów, ale o niczym nie wiedziałem. Tak, jestem znajomym i podoba mi się gra tego zespołu. To moje skromne zdanie.

Georg
Georg
2 lat 3 miesięcy temu

Konkurs powinno oceniać jury a nie ilość znajomych, która przyjdzie i zagłosuje na tak. Takie moje skromne zdanie.

wpDiscuz