Terminarz turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup

Poznaliśmy terminarz II edycji turnieju „Piłkarskie Niższe Ligi Cup”. Podobnie jak przed rokiem tak i tym razem organizatorzy postanowili, że w sobotniej fazie grupowej grupy zostaną podzielone na te, które swoje mecze rozgrywać będą w sesji porannej i popołudniowej. 

O godzinie 9:00 na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego i boisku ZZPD Górnika Lubin w szranki staną pierwsze cztery drużyny, które powalczą o awans do fazy pucharowej. Cztery i pół godziny później na zielonej murawie pojawią kolejne zespoły, które uzupełnią grono stawki.

– Wieloletnie doświadczenie w organizacji turniejów pokazuje, że jednym z głównych problemów jest długi okres oczekiwania na rozegranie meczu. W poprzednim sezonie nasz system gier się sprawdził, dlatego postanowiliśmy go powtórzyć. – mówi Adam Michalik, organizator turnieju. 

Według przeprowadzonego podziału grupy A, B i E i F swoje mecze rozgrywać będą na boisku ZZPD Górnika Lubin przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej, zaś drużyny występujące w grupach C, D, G i H rywalizować będą na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego przy ulicy Odrodzenia 28B.

Zespoły, które swoje mecze rozgrywają w sesji porannej zobowiązane są być obecne na obiekcie najpóźniej o godzinie 8:45, zaś te z popołudniowej maksymalnie o 13:15. 

GRUPA A:

  1. Unia Szklary Górne

  2. Granit Roztoka

  3. Cicha Woda Tyniec Legnicki

  4. LZS Nowa Wieś Lubińska

9:00, Unia Szklary Górne – Granit Roztoka
9:00, Cicha Woda Tyniec Legnicki – LZS Nowa Wieś Lubińska
10:30, Unia Szklary Górne – Cicha Woda Tyniec Legnicki
10:30, Granit Roztoka – LZS Nowa Wieś Lubińska
12:00, Unia Szklary Górne – LZS Nowa Wieś Lubińska
12:00, Granit Roztoka – Cicha Woda Tyniec Legnicki

GRUPA B: 

  1. Sparta Parszowice

  2. Majdan Bolesławice

  3. Victoria Niemstów

  4. DLL Truck

9:45, Sparta Parszowice – Majdan Bolesławice
9:45, Victoria Niemstów – DLL Truck
11:15, Sparta Parszowice – Victoria Niemstów
11:15, Majdan Bolesławice – DLL Truck
12:45, Sparta Parszowice – DLL Truck
12:45, Majdan Bolesławice – Victoria Niemstów

GRUPA C:

  1. Dragon Jaczów

  2. Nałęcz Ostroróg

  3. Burza Gołaczów

  4. Zółwie Ninja Poznań

9:00, Dragon Jaczów – Nałęcz Ostroróg
9:00, Burza Gołaczów – Żółwie Ninja Poznań
10:30, Dragon Jaczów – Burza Gołaczów
10:30, Nałęcz Ostroróg – Żółwie Ninja Poznań
12:00, Dragon Jaczów – Żółwie Ninja Poznań
12:00, Nałęcz Ostroróg – Burza Gołaczów

GRUPA D: 

  1. Dąb Stowarzyszenie Siedliska

  2. Zryw Kłębanowice

  3. Lubiatowianka Lubiatów

  4. Transportowiec Kłopotów-Osiek

9:45, Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Zryw Kłębanowice
9:45, Lubiatowianka Lubiatów – Transportowiec Kłopotów-Osiek
11:15, Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Lubiatowianka Lubiatów
11:15, Zryw Kłębanowice – Transportowiec Kłopotów-Osiek
12:45, Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Transportowiec Kłopotów-Osiek
12:45, Zryw Kłębanowice – Lubiatowianka Lubiatów

GRUPA E:

  1. ZZPD Górnik Lubin

  2. Zawisza Serby

  3. Korona Czernina

  4. Viktoria Borek

13:30, ZZPD Górnik Lubin – Zawisza Serby
13:30, Korona Czernina – Viktoria Borek
15:00, ZZPD Górnik Lubin – Korona Czernina
15:00, Zawisza Serby – Viktoria Borek
16:30, ZZPD Górnik Lubin – Viktoria Borek
16:30, Zawisza Serby – Korona Czernina

GRUPA F: 

  1. Fortuna Obora

  2. Kuźnia Jawor

  3. Czarni Dziewin

  4. Platan Siedlce

14:15, Fortuna Obora – Kuźnia Jawor
14:15, Czarni Dziewin – Platan Siedlce
15:45, Fortuna Obora – Czarni Dziewin
15:45, Kuźnia Jawor – Platan Siedlce
17:15, Fortuna Obora – Platan Siedlce
17:15, Kuźnia Jawor – Czarni Dziewin

GRUPA G: 

  1. Iskra Księginice

  2. Wilkowianka Wilków

  3. LZS Nowy Kościół

  4. LZS Żelazny Most

13:30, Iskra Księginice – Wilkowianka Wilków
13:30, LZS Nowy Kościół – LZS Żelazny Most
15:00, Iskra Księginice – LZS Nowy Kościół
15:00, Wilkowianka Wilków – LZS Żelazny Most
16:30, Iskra Księginice – LZS Żelazny Most
16:30, Wilkowianka Wilków – LZS Nowy Kościół

GRUPA H: 

  1. Orzeł Czerna

  2. Albatros Jaśkowice

  3. LZS Komorniki

  4. Sokół Niechlów

14:15, Orzeł Czerna – Albatros Jaśkowice
14:15, LZS Komorniki – Sokół Niechlów
15:45, Orzeł Czerna – LZS Komorniki
15:45, Albatros Jaśkowice – Sokół Niechlów
17:15, Orzeł Czerna – Sokół Niechlów
17:15, Albatros Jaśkowice – LZS Komorniki

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz