Tenis Stołowy – Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Lubinie

TS Zagłębie Lubin informuje, że w nadchodzącym roku szkolnym tj. od 1 września 2018/2019 Zespół Szkół Sportowych w Lubinie rozważa możliwość uruchomienia nowej klasy o profilu sportowym – tenis stołowy.

Planowana rekrutacja do VI-tej klasy szkoły podstawowej (rocznik 2006 lub 2007). Edukacja dzieci z wszystkich przedmiotów będzie odbywać się zgodnie z podstawą programową z rozszerzonymi zajęciami wychowania fizycznego. Zajęcia sportowe w ilości 16 godzin tygodniowo będą ukierunkowane i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową (trenera z uprawnieniami tenisa stołowego) w obiektach sportowych RCS.

Zajęcia edukacyjne będą realizowane w budynkach Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Sybiraków 11 przez kadrę pedagogiczną ZSS w Lubinie.  Warunkiem uruchomienia nowej klasy jest pozyskanie deklaracji od min. 10 osób do dnia 20.04.2018.

– Jeżeli są państwo zainteresowani posłaniem swojego dziecka do szkoły sportowej tym profilu proszę o bezpośredni kontakt. Więcej informacji  pod numerem telefonu, 669-709-702 – puentuje Krzysztof Łachowski, prezes TS Zagłębia Lubin.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Jaro
Jaro
11 miesięcy 8 dni temu

Kolejna tym razem „regionalna” reforma placówki oświatowej. Zespół Szkół Sportowych to już tylko nazwa byłej kuźni sportowych objawień na arenie Polski i Świata (patrz: Czerwonka, Ziomek i innych sportowców wysokiej klasy). Samorząd „reformując” zamienia szkołę publiczną w niepubliczną. Kosztem nauczycieli, instruktorów i trenerów oszczędza pieniądze w miejskiej kasie, ponieważ w niepublicznej nauczyciele stracą swoje przywileje z Karty Nauczyciela. Dziś nauczyciel nie zarabia kroci, po tej „reformie” więcej nie dostanie taki jest CEL. Wynik oszczędności odbije się na poziomie nauczania. Coś było dobre więc warto to zmienić aby lepiej ciągać za sznurki, żenada rajcy żenada. Aż chce się wyjść z kina.

wpDiscuz