Tartanowcy drudzy na pudle!

Amatorska drużyna Tartan Volley Team Lubin wzięła udział w IV Mistrzostwach Polski Górników i Przyjaciół. Zwycięzcą okazała się ekipa Remagum z Mysłowic. Nasi zawodnicy uplasowali się na drugiej pozycji.

Fazę grupową lubinianie zakończyli na pierwszym miejscu. W ćwierćfinale również ograli swojego przeciwnika bez większych problemów. Pokonali Kadrę KWK Krupiński 2:0. W półfinale po tie-breaku ograli 2:1 KGHM PM S.A. ZG Polkowice-Sieroszowice. Wyższość rywalu musieli uznać dopiero w finale, gdzie zostali pokonani przez ekipę Remagum. 

–Kończymy zmagania z drugą lokatą. Wyciągamy wnioski i od jutra przygotowujemy się do kolejnej edycji w Lubinie. Dziękujemy naszym partnerom, dzięki którym możemy realizować swoje pasje, przy tym reprezentować region na arenie ogólnopolskiej oraz organizatorom za kawał dobrej roboty Stowarzyszenie MADNESS Żory – puentuje Krzysztof Golis, zawodnik Tartan Volley Team Lubin.

Zespół rozwija się bardzo dynamicznie. W jego szeregach znajdują się byli siatkarze, którzy mieli przygodę w rozgrywkach regionalnych, a także reprezentowali barwy Cuprum Lubin. Tartan liczy na stworzenie amatorskiej ligi w Lubinie. Zespół szuka osób, które wsparłyby pomysł i razem z drużyną promowałyby siatkówkę w regionie.

Kadra Tartan na turniej:
Rozgrywający: Paweł Grocholski
Środkowi: Paweł Szabelski, Maciej Jaroni
Przyjmujący: Adam Pietrzak, Kamil Sawicz
Atakujący: Piotrek Rewak
Libero: Przemek Napora
Rezerwowi: Marcin Czukiewski, Krzysztof Golis, Krzysztof Lewicki

Klasyfikacja końcowa:
1. REMAGUM SP. Z O.O.
2. TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN
3. KGHM PM S.A. ZG POLKOWICE – SIEROSZOWICE
4. PGG KWK CHWAŁOWICE
5. JSW S.A. KWK BUDRYK
6. ENERGETYKA SP. Z O.O.
7. KGHM PM S.A. ZG RUDNA
8. JSW S.A. ZZ KADRA KWK KRUPIŃSKI

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz