Szkoła Podstawowa nr 9 zaprasza na dzień otwarty

12

Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie otwiera swoje drzwi dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w pierwszej klasie. Dzień otwarty w tej placówce odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 11 marca, o godzinie 17.30.

Z myślą o odwiedzających przygotowano przedstawienie artystyczne „Szkoła magii i czarów”. Będzie także okazja, by spotkać się z dyrektorem i kadrą pedagogiczną dziesiątki. Ponadto odbędzie się zwiedzanie klasopracowni. Każdy będzie mógł zapoznać się z bazą dydaktyczną i lokalową szkoły.

– Wybór szkoły dla dziecka to decyzja ważna i odpowiedzialna. Zależy od niej przyszłość młodego człowieka. Bezpieczeństwo, wysoki poziom nauki, stosowanie nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych zapewnią dzieciom solidne fundamenty edukacji – zachwalają swoją szkołę pracownicy SP 10.

W placówce funkcjonuje platforma edukacyjna Fronter i strona internetowa szkoły. Rodzice mają dostęp do dziennika elektronicznego. Szkoła ma monitoring zewnętrzny i wewnętrzny, odbywają się tutaj także zajęcia profilaktyczne z edukacji dla bezpieczeństwa, prelekcje z funkcjonariuszami policji. Szkoła ma certyfikaty Bezpiecznej Szkoły i osobne piętra dla klas I-III i klas IV-VIII. Aby zdobyć więcej informacji na temat SP nr 9, wystarczy przyjść w poniedziałek na dzień otwarty. Placówka mieści się przy ulicy Legnickiej 1.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość