Szczypiornistki poprowadziły zajęcia dla Seniorów

0

Za nami przedostatnia edycja gimnastyki „Wyginam śmiało ciało”. Jest to wspólny projekt MOPS Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Lubinie, Stowarzyszenia Seniorów „Trzeci Wiek”, Starostwa Powiatowego w Lubinie oraz klubu piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A.

Seniorzy wspierają lubińskie zespoły na trybunach hali Regionalnego Centrum Sportowego, szczypiorniści i szczypiornistki często spotykają się z seniorami m.in. podczas porannej gimnastyki.

Tym razem zajęcia odbyły się przed halą Regionalnego Centrum Sportowego. Trening dla seniorów oraz podopiecznych Stowarzyszenia „Dać Nadzieję” poprowadziły zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin, Małgorzata Buklarewicz oraz Adrianna Górna.

Po zajęciach gimnastyki lubinianki zaprosiły uczestników na swoje najbliższe trzy mecze, które odbędą się w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. W środę o godzinie 18:30 Metraco Zagłębie Lubin podejmować będzie Arkę Gdynia, w sobotę (17:00) i niedzielę (16:00) Miedziowe rozegrają w hali RCS-u dwa mecze pierwszej rundy Pucharu EHF.

Kolejne, ostatnie już zajęcia, odbędą się w październiku w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Bilety:

Arka:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1169

Azersu:

1 mecz: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1170

2 mecz: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1171

 

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość