Szczypiornistki nadrabiają zaległości

160

W środę o godzinie 18:30 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrają zaległy mecz 1. serii z JKS Eurobud Jarosław. Spotkanie odbędzie się w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

W ekipie z Jarosławia grają zawodniczki znane na superligowych parkietach. Katarzyna Kozimur Magdalena Balsam czy Moniky Bancilon to szczypiornistki, które w dużej mierze stanowią o sile JKS-u.

A ten spisuje się nadspodziewanie dobrze. Dość powiedzieć, że ekipa z Jarosławia w trzech meczach odniosła trzy zwycięstwa. JKS ma na rozpisce spotkania z Piłką Ręczną Koszalin, Ruchem Chorzów oraz Startem Elbląg. Z tą ostatnią drużyną najbliższe rywalki Metraco Zagłębia zwyciężyły po rzutach karnych. Dorobek ośmiu punktów daje zespołowi wysokie trzecie miejsce w tabeli – – Oglądałyśmy mecze Jarosławia i jesteśmy dobrze przygotowane do tego meczu. Po ostatniej przerwie na kadrę jesteśmy głodne gry, chcemy grać i chcemy wygrywać – mówi Zuzanna Ważna, obrotowa Metraco Zagłębia Lubin.

Lubinianki mają na swoim koncie sześć punktów, zdobytych w domowych meczach z Piotrcovią Piotrków Trybunalski i Piłką Ręczną Koszalin. W ostatnim meczu Miedziowe pokazały prawdziwy charakter i w końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1590

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość