Szczypiorniści wygrali sparing

37

Już po 4. minutach lubinianie prowadzili 4:0. Później przewaga podopiecznych Jerzego Szafrańca wynosiła 3-4, a w 21. minucie było to już pięć trafień. Ostatecznie pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 16:13 na korzyść Interferii.

W drugiej części meczu goście zaczęli odrabiać straty i 51. minucie doprowadzili do remisu 22:22. Chwilę później Nielba wyszła na pierwsze prowadzenie w meczu, ale jeszcze przed końcem tej części gry lubinianie odrobili straty i po 60. minutach było 29:26.

Ostatnia odsłona meczu to największa przewaga podopiecznych Jerzego Szafrańca. Dziesięć minut przed końcową syreną przewaga Interferii wzrosła do dziesięciu bramek – 38:28. Po końcowej syrenie na tablicy wyników 48:35 dla gospodarzy.

1 część:
Interferie: Świrkula – Piotr Adamczak 1, Babicz, 2, Jaszka 4, Kozłowski 6, Orzłowski 2, Tomczak 1.

2 część:
Interferie: Malcher – Paweł Adamczak, Anuszewski 1, Górniak, Obrusiewicz 7, Stankiewicz 3, Tokarek 2

3 częśc:
Interferie: Świrkula, Malcher – Babicz 2, Jaszka 3, Kozłowski 7, Orzłowski 2, Pajda 3, Stankiewicz 2