Sukces Bartosza Gabrysia w Niemczech

174

Podopieczny lubińskiej szkoły walki karate goju ryu Bartosz Gabryś, wrócił do domu z dwoma cennymi trofeami. Podczas niemieckiego turnieju Dresden Open 2019, lubinianin dwukrotnie stanął na podium.

Niedawno pisaliśmy o sukcesie Bartosza Gabrysia podczas międzynarodowej rywalizacji Arashi Cup, gdzie wojownik karate goju ryu wywalczył srebrny medal w kumite indywidualnym mężczyzn U-21 (do 84 kg), a także srebro w kategorii indywidualnej juniorów kumite (+ 76 kg). Teraz, wychowanek lubińskiej szkoły walki ponownie dwukrotnie stanął na podium.

Bartosz brał udział w międzynarodowym turnieju Dresden Open. W swojej kategorii wagowej zdobył srebrny medal i taki sam krążek wywalczył w kategorii open (jako junior). Na zawodach stawiło się 235 wojowników z 32 klubów.