Streffa Fight Team z medalami

9

Wojownicy trenujący na co dzień w obiekcie przy ul. Bolesławieckiej, mają za sobą dwa udane występy na zawodach ogólnopolskich. Zarówno w Jeleniej Górze, jak i Bielawie reprezentanci Streffy Fight Team Lubin zaprezentowali się znakomicie.

Pierwszy występ po dłuższej przerwie, nasi wojownicy zanotowali podczas amatorskich rozgrywek w Jeleniej Górze. – Najpierw byliśmy na Amatorskiej Lidze MMA w Jeleniej Górze. Zdobyliśmy tam cały worek medali. Mateusz Janur zdobył zloty medal, a także Gracjan Miś. Kuba Jachyra w końcu po serii porażek odbył się trochę i odpadł dopiero w finale. Mamy, więc też srebrny medal. Kilku chłopaków powalczyło, co prawda przegrali, ale na tyle osób zdobyli także medal, więc dobre przetarcie – komentuje Stanisław Tuszyński, Streffa Fight Team Lubin.

Kolejnym startem lubinian były ogólnopolskie zawody w Bielawie No-Gi. – Udało nam się tam sporo osiągnąć. Każdy przywiózł medal. Ja osobiście wygrałem srebro, Gracjan Miś i Wojtek Dalidowicz wywalczyli złote medale, także dużo osiągnięć – dodaje wojownik.

Materiał filmowy TV Regionalna.pl
Streffa Fight Team Lubin

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość