Stokowiec: Łatwo broni nie złożymy

24

Pomimo przegranej w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji z duńskim SønderjyskE piłkarze Zagłębia Lubin nie składają broni – Awans jest sprawą otwartą – mówił na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec miedziowych.

20160728-PA3_1257

Lubinianie zagrali dziś słabszą pierwszą połowę, w drugim byli lepsi od rywali, ale nie potrafili udokumentować tego bramką i mecz zakończył się wynikiem 1:2 – W drugiej połowie pokazaliśmy, że potrafimy wrócić do gry. Na rewanż jedziemy zagrać właśnie tak, jak dziś w drugiej części spotkania. Na pewno łatwo broni nie złożymy – mówi Piotr Stokowiec.

– Szkoda, że po przerwie nie strzeliliśmy bramki, bo mieliśmy swoje sytuacje. Duńczycy pokazali, że są drużyną nieobliczalną, ale mecz też pokazał, że są w naszym zasięgu – dodał trener KGHM Zagłębia Lubin.