Stankiewicz: To dla nas bardzo ważne spotkanie

W 9. serii spotkań PGNiG Superligi Mężczyzn Zagłębie Lubin w niedzielę o godzinie 18:30 podejmować będzie Meble-Wójcik Elbląg. Będzie to mecz o cztery punkty.

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin wiedzą, jak ważne czeka je spotkanie – To dla nas bardzo ważne spotkanie z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że chcemy wygrać to spotkanie po tych ostatnich naszych słabszych występach. Drugi to taki, że gramy o cztery punkty, więc to większa stawką niż w meczach z drużynami z innej grupy. Jesteśmy podwójnie zmobilizowani i zagramy tak, aby wyjść zwycięsko z tego pojedynku – mówi Michał Stankiewicz.

Elblążanie ostatnio doświadczyli prawdziwej demolki na własnym parkiecie. Meble-Wójcik rozgromiła Stal Mielec w stosunku 36:20 – Liga jest taka, że poza pierwszymi dwoma drużynami praktycznie każdy może wygrać z każdym, a reszta stawki jest dość wyrównana. Często decyduje dyspozycja dnia. Na mecz Elbląga z Mielcem zbytnio bym nie zwracał uwagi. My musimy patrzeć na siebie, wyjść na parkiet maksymalnie skoncentrowani, bo rywale na pewno też będą chcieli zgarnąć komplet punktów – dodaje kołowy Zagłębia Lubin.

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/864

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz